Zápisy do kurzů

ZÁPISY DO KURZŮ NA OBDOBÍ ÚNOR - ČERVEN 2018
8. - 12. ledna 2018pro stávající klienty v době konání kurzu
15. ledna 20187 od 8.30 do 13h a od 17.30 do 18.30 h pro nové klienty

Ve výše uvedených termínech vypisujeme zápisy do našich kurzů na další pololetí školního roku. Současní klienti si mohou vyzvednout přihlášku u své lektorky nebo v kanceláři Babočky. Pro zrychlení zápisů prosíme přineste přihlášku již vyplněnou. Peníze v hotovosti uhradíte v kanceláři před nebo po skončení Vašeho kurzu ve výše uvedeném týdnu. Pokud jste nemocní nebo na dovolené a chcete pokračovat, volejte nebo pište, domluvíme se individuálně na termínu zápisu.

Přesuny mezi kurzy pro stávající klienty: napište nám, prosím, kam chodíte a kam byste chodit měli. Domluvíme se s Vámi individuálně podle volných míst v kurzech. 

Připojuji odkazy na ROZVRH A CENÍK.

Novým klientům budeme od pátku 12. ledna 2018 poskytovat telefonicky (tel.: 777 945 049) nebo písemně (info@rcbabocka.cz) informace o dostupných místech v kurzech. Předběžnou REZERVACI je možné udělat již dnes. Pokud místo v kurzu máme, je Vaše. Pokud ne, jste prvními náhradníky a po zápisech stávajících klientech Vám řekneme.

Noví klienti dostanou přihlášku na místě v kanceláři Babočky a vyplněnou odevzdají tamtéž s úhradou kurzovného v hotovosti. Pokud Vám termín zápisů pro nové klienty nevyhovuje a máte zájem navštěvovat naše aktivity, zavolejte, domluvíme se individuálně.

Seznamte se s naším provozním řádem! A se systémem omluv a náhrad!