Pro děti a rodiče

ZÁPISY DO KURZŮ na období 1.9.2021 - 31.1.2022
vzhledem k aktuální situaci: přijímáme online přihlášky od 3.8.2021
platby HOTOVĚ v Babočce na 1. lekci kurzu

POZOR! NAŠE MAILOVÉ ODPOVĚDI VÁM MOHOU PADAT DO SPAMU!

Ráda bych Vás opět pozvala k zápisu do našich kurzů pro děti na období září 2021 až leden 2022. Věřím, že situace s Covidem již bude klidná a při dodržení hygienických opatření budeme fungovat. 

PODROBNÉ INFORMACE NAJDETE V ROZVRHU 9/21-1/22 A CENÍKU 9/21-1/22. Platit lze CENOVĚ VÝHODNĚJŠÍ kurzovné na I. pololetí nebo jednorázové vstupné na pohybové kurzy 130 Kč na edukační kurzy 150 Kč.

Stáhněte si soubor s přihláškou nebo zašlete alespoň rezervaci. Oboje zasílejte na info@rcbabocka.cz.

Nabízíme kurzy pro děti od 8 měsíců do 11 let. Nabídka je rozmanitá a věříme, že si vybere každý. :-) Nově máme kurz HRÁTKY S ANGLIČTINOU pro školkové děti a MONTESSORI DÍLNU na 90 min, kde se děti hravou formou seznámí s tématy kolem nás a budou přirozenou cestou rozvíjet všechny své percepce. KLUB MAMINEK je též nový a budeme se v něm potkávat každý čtvrtek dopoledne, ať u seminářů nebo tvoření. 

Rezervace do kurzů bereme VÝHRADNĚ písemně přes info@rcbabocka.cz - můžete rovnou vyplnit přihlášku nebo zaslat jen rezervaci.

Uvádějte, prosím: JMÉNO DÍTĚTE, MĚSÍC A ROK NAROZENÍ, KURZ - O KTERÝ MÁTE ZÁJEM A TELEFON na Vás, ať se s Vámi můžeme spojit telefonicky a domluvit si tak termín platby. Pozor! Naše odpověď může spadnout do spamu. Jukněte občas i tam. Pište kdykoli. Pokud místo nebude, nabídneme Vám rovnou alternativu.

Stávající klienti z období 5-6/21 mají přednost v pokračování kurzu a umísťování do nových kurzů. Za nás bylo období 9/20 - 6/21 dokončeno!! Zbylé náhrady jsou Vaše individuální a jejich čerpání je možné po dohodě s námi. 

Noví zájemci: prosíme, pište e-mail. Rezervaci Vám potvrdíme obratem a následně se s vámi domluvíme na termínu placení. Rezervace posílejte nyní!

 

Těšíme se na Vás!