Akce pro děti a rodiče

ZÁPISY DO KURZŮ na období 1.9. - 23.12.2020
vzhledem k aktuální situaci: přijímáme online přihlášky od 17.6. 2020
datum platby do 30.6.2020 HOTOVĚ v Babočce
na termínu se s Vámi domluvíme po obdržení rezervace do kurzu
POZOR! NAŠE MAILOVÉ ODPOVĚDI VÁM MOHOU PADAT DO SPAMU!

Ráda bych Vás opět pozvala k zápisu do našich kurzů pro děti na dobdobí září až prosinec 2020. Kurzy jsme záměrně zkrátili, aby pro Vás byly finančně dostupnější. Vracíme se k systému září - prosinec, leden-březen, duben-květen.

PODROBNÉ INFORMACE NAJDETE V ROZVRHU 9-12/20 A CENÍKU 9-12/20.

Nabízíme kurzy pro děti od 6 měsíců do 8 let. Nabídka je rozmanitá a věříme, že si vybere každý. :-) A zůstává Klubík - předškolička a Holčičí klub, kde tančíme, hrajeme si, relaxujeme, pronikáme do tajů jógových pozic, tvoříme atd. Přidali jsme odpolední Cvíčo a Šikulu pro nejmenší děti.

Rezervace do kurzů bereme VÝHRADNĚ písemně přes info@rcbabocka.cz. Uvádějte, prosím: JMÉNO DÍTĚTE, MĚSÍC A ROK NAROZENÍ, KURZ - O KTERÝ MÁTE ZÁJEM A TELEFON na Vás, ať se s Vámi můžeme spojit telefonicky a domluvit si tak termín platby. Pozor! Naše odpověď může spadnout do spamu. Jukněte občas i tam. Pište kdykoli, řada kurzů je nových. Vše najdete v rozvrhu na II. pololetí a ceny jsou v ceníku na II. pololetí. Pokud místo nebude, nabídneme Vám rovnou alternativu.

Stávající klienti: mají přednost v pokračování kurzu a umísťování do nových kurzů. Mezi tyto klienty patří i ti, co přerušili z důvodu Covidu! Přednostně vyřídíme jejich žádost do pátku 19.6.2020. Následně nabídneme místa dál. Pokud jste na dovolené nebo nemocní, ozvěte se nám!

Noví zájemci: prosíme, pište e-mail. Rezervaci Vám potvrdíme v pondělí 22.6. a následně se s vámi domlvíme na termínu placení. Rezervace posílejte nyní! Je spoustu nových kurzů!! 

 

Těšíme se na Vás!