Sobotní akce pro děti

Z Á CH R A N N É  S B O R Y
hasiči, policie, záchranáři
sobota 23. listopadu od 9 do 12hod
pro děti od cca 3 do 7 let (zadaptované!)
cena 350 Kč
Hanka Majerová, Lucka Zajíčková, Katka Střelková

V tomto sobotním dopoledni se budeme věnovat záchranným sborům. Děti se snadným způsobem seznámí s částmi lidského těla, se smysly, jednotlivými orgány a nemocemi lidí. Vysvětlíme si, které záchranné sbory jsou určené na které konkrétní situace. Jaká mají telefonní čísla a s dětmi nasimulujeme modelové situace, jak se chovat v případě potřeby kontaktovat někoho ze záchranných sborů.

Vysvětlíme si rozdíl mezi lékařem, hasičem a policistou. Prozkoumáme jejich uniformy, jaká používají vozidla či pomůcky. Seznámíme se se základní první pomocí – zábava s obvazem a se sádrou, jako hasiči budeme dělat pokusy s ohněm a vodou, jako správní policisté budeme stopovat zloděje
a projedeme se podle značek.

Na děti čeká řada pohybových her a modelačních situací. Nikdo se nestihne nudit! :-) Děti s sebou budou potřebovat velkou svačinu a pití. Pohodlné oblečení dovnitř, přezutí!

Rezervace prosíme na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Pozor na padání mailů do spamu!! Do rezervace uvádějte: jméno dítěte, věk a telefon na Vás. Rezervaci potvrdíme přes sms. Platba na místě v den konání akce.

Těšíme se na Vás!
Hanka, Lucka a Katka