Vánoce 2014

VÝTVARNÉ DÍLNY V BABOČCE
sobota 13. prosince 2014
cena dle výrobku

• KORÁLKOVÁNÍ
• KAPŘÍK PRO NEJMENŠÍ
• VÝZDOBA RÁMEČKU NA FOTOGRAFII

Využijte možnost strávit s dětmi před vánoční čas u nás v Babočce! Přichystali jsme pro Vás několik výtvarných kousků pro malé i velké děti a jejich rodiče. Věříme, že k nám zavítáte nasát atmosféru blížících se Vánoc. Při poslechu koled můžeme společně tvořit a užít si radosti našich dětí.

 

Korálkování – vánoční hvězdička
od 10.30 hod, 15.30 hod a 16.30 hod
pro děti od 4 let do 10 let
vstupné 70 Kč za 1 hvězdu


Děti si vyrobí tradičním způsobem korálkování – práce s měkkým drátkem a malými korálky svou vánoční hvězdičku. Budeme mít pro Vás nachystanou kostru, na kterou děti navléknou barevné korálky podle vlastního výběru. Tato dílna je určena dětem, které jsou schopné pracovat s malými korálky. 

Kapřík pro nejmenší
od 9.30 hod, 15.30 hod a 16.30 hod
pro děti od 1,5 roku do 4 let
vstupné 50 Kč


Pro nejmenší děti jsme nachystali našeho tradičního kapříka z těstovin. Děti si nalepí těstoviny ve tvaru šupin a pak společně kapříka nastříbříme nebo pozlatíme. Krásný závěs na okno! Malé děti zvládnou s pomocí rodičů a větší děti zvládnou samostatně. Ideální sourozenecká kombinace. Věříme, že si přijdete s dětmi odpočinout a při poslechu koled tvořit kapříka. 

Výzdoba rámečku na fotografii
od 15.30 hod a 16.30 hod
pro děti cca od 3 let do 10 let
vstupné 100 Kč včetně dřevěného rámečku

Nemáte ještě vánoční dárek pro babičky a dědečky? Vezměte fotografii velikosti 10x15 cm a přijďte si jej vyzdobit do Babočky! K dispozici bude řada materiálu ať s vánoční tématikou či pro klasickou výzdobu. Máte-li dřevěný rámeček, dejte vědět, domluvíme se na ceně. :-)

Zdobit zvládnou menší děti s pomocí. Jistě Vám pomohou vybrat ozdoby a rozmístit je po rámečku. Větší děti budou samostatnější a s Vaší pomocí zvládnou práci i s tavící pistolí. Školní děti zvládnou hravě i samostatnou práci s tavící pistolí. Přijďte vyzkoušet něco nového do Babočky!

Rezervovat místo si můžete ještě dnes na info@rcbabocka.cz nebo na tel. 777 945 049. Těšíme se na Vás!