Vánoce s dětmi

VELKÁ VÁNOČNÍ DÍLNA
v neděli 9. prosince 2012
od 13 do 14.30 hod
vstupné 150 Kč
pro děti od 2 let s rodiči


Chcete si odpočinout v průběhu vánočního shonu? Chcete příjemně strávit s dětmi část odpoledne tvořením, posloucháním koled při vůni vonných svíček? Máme pro vás jednu z posledních letošních akcí, tak neváhejte a přijďte!

Na začátku Velké vánoční dílny si povíme kratičký vánoční příběh. Děti shlédnou krátkou pohádku, která pro ně bude inspirací k následující tvorbě. Divadélko bude opět interaktivní a každé dítě bude zapojeno!

K dispozici máme 3 místnosti a v každé z nich si vyrobíme něco jiného. Budeme stříhat, lepit i barvit. Malé děti s pomocí maminky/tatínka a větší děti pod dohledem. Doma si pak můžete s dětmi divadýlko zahrát!

A co si vyrobíme:
vánočního třpytivého kapra
• svícen na stůl
• netradiční vánoční kouličky
• nazdobíme si několik vánočních perníčků

Dílna zabere zhruba 1 – 1,5 hodiny, podle rychlosti práce dětí. Pracovní oděv pro děti je nutností. Rodičům doporučujeme zvážit pracovní oděv i pro sebe. Budeme pracovat s temperami a s lepidlem.

Neváhejte a přijďte k nám strávit sobotní den! Rezervace písemně na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Platba do 6. prosince 2012 po dohodě. Počet míst je omezen kapacitou Babočky.