Výtvarná dílna

L Y Ž A Ř
pátek 24. února od 16.30 hod
pro děti od 1,5 do 5 let a rodiče
s Katkou ze Školičky cca 30 min tvoření, cena 60 Kč

Přijďte s námi vyzkoušet nový blok mimořádných aktivit! Lektorka Katka Střelková, se kterou se mimo jiné můžete setkat v Pidiškoličce či Školičce Vás uvede to tajů jednoduchého tvoření i s nejmenšími dětmi. Výtvarné dílny v úterky budou probíhat v místnosti určené pro Školičku. Máte tak možnost seznámit se s prostředím, kam jednou Vaše děti mohou chodit bez Vás.

Co nás tentokrát čeká - jednoduchá výtvarná dílna i pro ty nejmenší.  Bude pracovat s papírem – maminky pomůžou stříhat, děti zvládnout lepit, barvit. A upleteme si jednoduchou šálu! Výsledkem bude výtvarné dílo – lyžař. Zpracování je nachystané tak, aby ho zvládly menší děti s pomocí a větší bez pomoci.

Počítáme s tím, že děti nevydrží sedět a lépe se jim pracuje ve stoje. S sebou budete potřebovat náhradní oblečení. Byť jsou všechny materiály vypratelné, můžete se namočit. A pozor! I Vy rodiče!

Po vytvoření výrobků budete mít možnost chvíli zůstat v naší Školičce a seznámit se s prostředím při hře. Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Platba na místě v den konání akce.
Těšíme se na Vás!!