Výtvarná dílna pro děti

ZASNĚŽENÁ CHALOUPKA
úterý 9. února od 16.30 hod
pro děti od 1,5 do 3 let a rodiče
s Káťou ze Školičky cca 30 min tvoření, cena 60 Kč

Přijďte s námi vyzkoušet nový blok mimořádných aktivit! Lektorka Katka Střelková, se kterou se mimo jiné můžete setkat v Pidiškoličce Vás uvede to tajů jednoduchého tvoření s nejmenšími dětmi. Výtvarné dílny v úterky budou probíhat v místnosti určené pro Školičku. Máte tak možnost seznámit se s prostředím, kam jednou Vaše děti mohou chodit bez Vás. Akce budou pravidelně ve středu a v úterý 1x za 14 dní.

Dalším tématem je ZASNĚŽENÁ CHALOUPKA. Budeme pracovat voskovkavi a vodovkami. Vytvoříme si technikou negativu zasněženou krajinu, na kterou nalepíme vedle vyrobenou chaloupku ze dřívek a vaty. Stačí přidat rámeček a zimní obrázek na zeď je na světě! :-)

Počítáme s tím, že děti nevydrží sedět a lépe se jim pracuje ve stoje. S sebou budete potřebovat náhradní oblečení. Byť jsou všechny materiály vypratelné, můžete se namočit. A pozor! I Vy rodiče!

Po vytvoření výrobků budete mít možnost zůstat v naší Školičce a seznámit se s prostředím při hře. Rezervace na info@rcbabocka.cz. Platba na místě v den konání akce. Těšíme se na Vás!!