Výtvarná dílna

N Á K L A Ď Á K
úterý 10. května od 16.30 hod
pro děti od 1,5 do 3 let a rodiče
s Katkou ze Školičky cca 30 min tvoření, cena 60 Kč

Přijďte s námi vyzkoušet nový blok mimořádných aktivit! Lektorka Katka Střelková, se kterou se mimo jiné můžete setkat v Pidiškoličce Vás uvede to tajů jednoduchého tvoření s nejmenšími dětmi. Výtvarné dílny v úterky budou probíhat v místnosti určené pro Školičku. Máte tak možnost seznámit se s prostředím, kam jednou Vaše děti mohou chodit bez Vás. Akce budou pravidelně ve středu a v úterý 1x za 14 dní.

Co nás tentokrát čeká - jednoduchá výtvarná dílna i pro ty nejmenší. :-) ystřihneme si z papíru nákladní auto a pak se z nás stanou kuchaříčci! Namícháme si barvu jakou budeme chtít, aby naše nákladní auto mělo, vezmeme si houbičku a celé auto si s ní poťupujeme. :-) Přidáme kolečka a náš náklaďáček je hotov!

Počítáme s tím, že děti nevydrží sedět a lépe se jim pracuje ve stoje. S sebou budete potřebovat náhradní oblečení. Byť jsou všechny materiály vypratelné, můžete se namočit. A pozor! I Vy rodiče!

Po vytvoření výrobků budete mít možnost zůstat v naší Školičce a seznámit se s prostředím při hře. Rezervace na info@rcbabocka.cz. Platba na místě v den konání akce. Těšíme se na Vás!!