Spaní v Babočce

TAJEMNÉ NOCOVÁNÍ S PIRÁTEM V BABOČCE
aneb cesta za pokladem
pondělí 29. 6. 2015 od 17.00 hod
do úterý 30. 6. 2015 do 8.00 hod
pro děti od cca 3,5 do 10 let

AKCE PŘESUNUTA NA PODZIM

Na vědomost se dává, že Babočkou se toulá zbloudilý pirát, který hledá cestu k pokladu. Poklad se nachází kdesi v Babočce? KC Zahrada? Nebo snad venku na zahradě??? Nabíráme na naši loď odvážné piráty a pirátky, které se nebojí utkat se v boji o poklad!

Čeká nás cesta odvahy, zručnosti a dokázání oddanosti svému pánovi! Po bohaté hostině si vyrobíme loď na cestu a můžeme vyplout za pokladem zbloudilého piráta! Večeře a snídaně na lodi zajištěna! S našťouchnutým břichem se lépe cokoli dělá!

Odvážné děti mohou na naší lodi přespat! S sebou si vezmou karimatku a spacák, čistotné děti berou i kartáček na zuby, pastu a malý ručník a pyžamo. Komu se u nás spát nechce, nebo snad nemůže, může přijít i tak! Bude mu odečteno 30 Kč na snídani! Pokud se po cestě neztratí, bude rodičům navrácen cca ve 20.30 hod.

Přihlásit se můžete závazně na info@rcbabocka.cz. Úhrada nocování do 15. 6. 2015. Vstupné vracíme pouze, máme-li náhradníka. Při neúčasti je možné částku vyčerpat na jiné mimořádné akci RC Babočka.