Letní pobyt s Babočkou

LETNÍ POBYT S RC BABOČKA V JIZERSKÝCH HORÁCH
STRAŠIDLÁCKEJ POBYT
termín I. neděle 28.7. – pátek 2. 8. 2019, Renata a Katka
program pro rodiny s dětmi od 5 do 9 let (menší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)
termín II. neděle 4. 8. – pátek 9. 8. 2019, Renata a Hanka
program pro rodiny s dětmi od 3 do 7 let (menší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)

Pojeďte s námi na prázdniny! Vzali jsme spousty inspirace z pohádky Hotel Transylvánie a z úžasné knížky Amálie zubatá (nečíst!! Přečteme na místě!!) a vyrazíme společně na STRAŠIDLÁCKEJ POBYT. Věřím, že pro spoustu z nás to bude osvobozující od všední reality! Zažijme spoustu zábavy, her, soutěží, ale i poznání a tvoření. A všechno jako strašidla. :-)

A jak bude letošní pobyt vypadat? Strašidelně :-) Vůbec nedokážu odhadnout, co se bude dít, protože správné strašidlo běhá v obleku ideálně celý den, schovává se, dělá lumpárny, neustále na někoho bafá, trápí rodiče legráckama, děsí v noci maminky mluvením ze spaní, imrvére se hrabe v zemi, čistý nevydrží déle než 5 min, neustále zkouší svoje schopnosti a dovednosti, patlá nějaké „dobrůtky“, snaží se propašovat netopýra jako domácí zvíře do batohu, nesnáší vodu, najíst se v klidu taky neumí. No tak nevím! :-) :-) :-) Ale protože je strašidlo zvídavé, učenlivé, soutěživé, hravé a tvořivé, zkusila bych je trošku zorganizovat. Budeme soutěžit, zkoušet své limity (limity rodičů taky :-)), vytvoříme skupiny a budeme soutěžit proti sobě, zatančíme si, budeme tvořit, hrát si, uděláme divadlo rodičům na prvním turnuse s velkými dětmi – zkusíme i s menšími dětmi, čeká nás oheň, bojovka a hlavně! Smích, radost a pohoda! :-)

Program bude uzpůsoben počasí, počtu dětí a jejich věku. Někde budeme společně celá skupina, u vědomostních aktivit se budeme dělit na mladší a starší děti. Zapojíme více vodní hrátky.

Prostředí důvěrně známe z předchozích pobytů. Okolí je plné lesů a luk, k dispozici máme například menší hřiště u pensionu a velké hřiště zhruba 3 min chůze. Z okolí láká k návštěvě rozhledna a pramen řeky Nisy. Nebo pak jen obyčejné zkoumání života v potoce :-)

Pension Maják (www.pension-majak.cz) nabízí útulné, čisté pokoje se sociálním zařízením. Jídelní lístek bude sestaven na míru naší skupině po dohodě s Vámi (alergie a přání). Plná penze se svačinami a pitím celý den (šťáva, voda).

Příjezd na pobyt je v neděli 29.7. nebo 5.8. mezi 14 a 16 hod. V 16.30 hod bude začínat první program. Končit budeme v pátek 3.8. nebo 10.8. obědem. Programu se můžete a nemusíte účastnit. Záleží na Vás. Něco zvládnou děti sami s Vaším doprovodem a jindy si budeme hrát všichni společně. Maminkám, které pojedou sami s dětmi, budeme plně k dispozici v případě nutnosti. Společně to zvládneme a užijeme si!

Program probíhá na I. turnusu: dopoledne cca 2,5 hod, odpoledne cca 3-3,5 hod (včetně poobědového tvoření) a večer koukáme společně na tématické pohádky nebo lítáme venku jen tak.

Program probíhá na II. turnusu: 3x denně (cca 2 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne a 1 hod večer). U menších dětí budeme držet po obědě klidový režim. Nebo se na místě společně domluvíme na změně času programu.

Rezervace na akci je nezbytně nutná v písemné podobě na info@rcbabocka.cz a to do pátku 30. března 2019. Platba nevratné zálohy dle ceníku do pátku 12. dubna 2019. Další platby se řídí ceníkem. Číslo účtu sdělíme.

Na akci s Vámi se již dnes těší Renata, Hanka a Katka! RC Babočka