Putování časem

PUTOVNÍ ČASEM – ŘÍMANI
neděle 1. března 2015 od 8.30 do 12.30 hod
pro děti od 4 do 8 let bez rodičů
cena za 1 dítě 400 Kč
lektorky Ivana Míková a Hanka Majerová

V letošním školním roce nás čeká opět ucelený blok plný poznání. Tentokrát budeme putovat časem jednotlivými stoletími, kulturami i kontinenty. Seznámíme se s tím, jak lidé žili, co bylo jejich domovem a obživou, jak vychovávali své děti. Zjistíme v čem která doba byla dobrá a v čem špatná. Na pár hodin se děti vrátí v čase zpět a vše poznají interaktivně.

Dalším tématem jsou ŘÍMANI. Kdo to byl Říman? V jaké době žil? Do čeho se oblíkal? Co jedl? Jak bojoval? Ponořte se s námi do této doby, která byla plná gladiátorských zápasů. Společnost byla rozdělena na bohaté a chudé a rozdíly byly velké? Chcete poznat více? Chcete si povídat o přilbě, štítu či oštěpu gladiátorů? Chcete si souboj vyzkoušet? Prima! Moc se na Vás těšíme! :-)

Tvoření souvztažné k tématu Římani je tentokrát tajemstvím. Jistě budete překvapeni! :-) Nezapomeňte na velkou svačinu a pití! Sraz před Babočkou v 8.30 hod.

Počet míst je omezen, tak neváhejte a pište své rezervace na info@rcbabocka.cz nebo volejte na tel.: 773 11 77 98. Již se na Vás těšíme!