Putování časem

PUTOVÁNÍ ČASEM - PIRÁTI
sobota 13. prosincd 2014 od 8.30 do 12.30 hod
pro děti od 4 do 8 let bez rodičů
cena za 1 dítě 400 Kč
lektorky Ivana Míková a Hanka Majerová

V letošním školním roce nás čeká opět ucelený blok plný poznání. Tentokrát budeme putovat časem jednotlivými stoletími, kulturami i kontinenty. Seznámíme se s tím, jak lidé žili, co bylo jejich domovem a obživou, jak vychovávali své děti . Zjistíme v čem která doba byla dobrá a v čem špatná. Na pár hodin se děti vrátí v čase zpět a vše poznají interaktivně.

Dalším tématem jsou piráti. Poplujeme na obrovské lodi, napneme plachty – vítr nám do nich bude vát, stejně jako do pirátské vlajky. Pobavíme se u pokusů s vodou, prozkoumáme zbraně – dělo, meč a další. Víte proč piráti nebyli oblíbení? Kam schovávali poklady? A podaří se i nám nějaký najit? Určitě! Budeme ho společně hledat. :-) Přijďte se ponořit do dávných dob loupeživých pirátů! :-)

S sebou budou děti potřebovat náhradní pracovní oděv. Budeme pracovat s vodou a tak nezaručujeme, že se nenamočíme. Nezapomeňte na velkou svačinu a pití! Počet míst je omezen, tak neváhejte a pište své rezervace na info@rcbabocka.cz nebo volejte na tel.: 777 945 049. Již se na Vás těšíme!

SRAZ V 8.30 HOD PŘED BABOČKOU!!! NUTNÉ OBLEČENÍ NA KRATŠÍ POBYT VENKU!!!