Letní tábor

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR STRAŠIDELNÝ HRAD
26. – 30. srpna 2019 v době od 8 do 17 hod
věk dětí cca 5 - 10 let
místo: KC Zahrada, zajímavá místa na Praze 11 a okolí
cena 2.700 Kč za turnus
(obsahuje: program, výchovný dozor, celodenní jídlo a pití, výtvarný – edukační – tvořivý materiál, drobné odměny)

Sháníte zajímavý program pro děti na léto v Praze? Nechcete, aby byli děti zalezlé doma a čekaly na Váš příchod z práce? Pak jsme tu pro Vás! 

Vydejte se naším skřítkem za letním dobrodružstvím! Na děti čeká strašidelný hrad plný překvapení, příběhů, plnění úkolů a sbírání indicií k otevření pokladu na konci našeho tábora, ve kterém najdou zaslouženou odměnu. Každý den otevřeme jednu komnatu. S jejími nájemníky zažijeme velkolepé dobrodružství! Vydáme se za čerty do pekla, se slizáky slimáky vyrobíme sliz, s duchy si zahrajeme na schovávanou a u ježibaby se naučíme vařit lektvary. A co bude pátá komnata? To už Vám poví děti samy. :-) 

Program bude přizpůsoben počasí. Řada aktivit se odehraje venku a čeká nás jeden tematický celodenní výlet, kde si prohlédneme dochované nálezy. Déšť ani horko nás neodradí.

Pro děti je zajištěné jídlo (2x svačina, 1x oběd denně) a pitný režim. S sebou budou potřebovat vhodné oblečení na ven do přírody i dovnitř (tělocvična, výtvarný ateliér) podle počasí a batůžek s náhradním oblečením a na svačinku. Budeme co nejvíce venku a při nepříznivém počasí využijeme zázemí KC Zahrada a RC Babočka.

Program dne:
8 – 8.30 hod příchod volná zábava
8.30 - 11. 30 hod dopolední program + svačinka
11.30 – 12.30 hod oběd
12.30 – 13.30 hod odpočinek, klidové aktivity
13.30 – 16 hod odpolední program + svačinka
16 – 17 hod volná zábava, odchod domů

Rezervace místa do 30.4. 2019 na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Při žádosti o přijetí dítěte na příměstský tábor uvádějte: jméno dítěte, rok a měsíc narození, telefon na Vás. Údaje k platbě dostanete po potvrzení rezervace. Celá částka musí být uhrazena do 14. 6. 2018. Storno podmínky: do 30 dní před zahájením akce 50%. Následně se peníze nevrací.

Akci pořádá KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 4 ve spolupráci s RC Babočka – zajištění programu a výchovného dozoru.

Přihlášením dítěte souhlasíte se zpracováním osobních dat dle vyhlášky GDPR. Informovaný souhlas je součástí přihlášky.