Léto s Babočkou

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRAVĚK
27. – 31. srpna 2018 v době od 8 do 17 hod
věk dětí cca 5 - 10 let
místo: KC Zahrada, zajímavá místa na Praze 11 a okolí
cena 2.000 Kč za turnus
(obsahuje: program, výchovný dozor, celodenní jídlo a pití, výtvarný – edukační – tvořivý materiál, drobné odměny)

Sháníte zajímavý program pro děti na léto v Praze? Nechcete, aby byli děti zalezlé doma a čekaly na Váš příchod z práce? Pak jsme tu pro Vás! S námi děti procestují celý svět a to nejen prstem po mapě! Program bude letos na téma PRAVĚK.

Celý program bude založen na zkoumání, bádání, hledání a poznávání. Přeměníme se za pravěké lidi a stejně jako oni se budeme seznamovat s věcmi kolem nás. Vyzkoušíme například nač je důležitá voda, jako oheň umí zahřát, ale i ublížit, zkusíme si něco malého vypěstovat, vyrobit svojí vlastní misku, ale také budeme lovit „divokou“ zvěř. Součástí programu budou tematické pohybové hry, tvořivé činnosti, karneval s vlastnoručně vyrobenou maskou a hlavně spousta zábavy.

Program bude přizpůsoben počasí. Řada aktivit se odehraje venku a čeká nás jeden celodenní výlet do muzea, kde si prohlédneme dochované nálezy. Budeme hodně používat ruce na tvoření, fantazii při poznání a těla na sportování.

Pro děti je zajištěné jídlo (2x svačina, 1x oběd denně) a pitný režim. S sebou budou potřebovat vhodné oblečení na ven do přírody i dovnitř (tělocvična, výtvarný ateliér) podle počasí a batůžek s náhradním oblečením a na svačinku. Budeme co nejvíce venku a při nepříznivém počasí využijeme zázemí KC Zahrada a RC Babočka.

Program dne:
8 – 8.30 hod příchod volná zábava
8.30 - 11. 30 hod dopolední program + svačinka
11.30 – 12.30 hod oběd
12.30 – 13.30 hod odpočinek, klidové aktivity
13.30 – 16 hod odpolední program + svačinka
16 – 17 hod volná zábava, odchod domů

Rezervace místa do 31. 5. 2018 na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Při žádosti o přijetí dítěte na příměstský tábor uvádějte: jméno dítěte, rok a měsíc narození. Údaje k platbě dostanete po potvrzení rezervace. Celá částka musí být uhrazena do 15. 6. 2018. Storno podmínky: do 30 dní před zahájením akce 50%. Následně se peníze nevrací.

Akci pořádá KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 4 ve spolupráci s RC Babočka – zajištění programu a výchovného dozoru.  Přihlášením dítěte souhlasíte se zpracováním osobních dat dle vyhlášky GDPR. Informovaný souhlas je součástí přihlášky.