Sobotní dopoledne

POVOLÁNÍ – FARMÁŘ
sobota 14. října 8.30 – 12.30 hod
pro děti bez rodičů od ccca 3,5 do 7 let
lektorky Ivana Míková a Hanka Majerová
cena 400 Kč

Novinkou pro letošní školní rok je série sobotních dopolední, kde se děti seznámí s jednotlivými profesemi. Co bude možné si vyzkoušet, tak si zkusí. Máme nachystané bohaté doprovodné materiály, pracovní listy a krátké procházky po okolí. Na děti čeká rozmanitá tvořivá, edukační a pohybová činnost. Domů si odnesou nejen spoustu zážitků. 

První téma je FARMÁŘ. Společně zjistíme, kdo to je a co dělá. Které práce lze udělat s ohledem na roční období, jaký musí mít pracovní oděv a nástroje? O jaká zvířata se stará a která mu mohou pomoci? Jak farmář vypěstované plodiny a třeba mléko zpracuje? Kde a jak je může prodat? Může farmář pěstovat to samé u nás v ČR a v Austrálii? A to není vše! Budeme společně bádat a hledat v obrázcích, vyzkoušíme si práci farmáře na vlastní kůži a určitě si domů odneseme i výtvarné dílo.

Bereme všechny zvídavé děti, které zvládnou být bez rodičů celé dopoledne. S sebou budou děti potřebovat svačinu, pití, přezutí a teplé oblečení adekvátní počasí venku – krátká procházka. Sraz dětí v 8.30 hod před KC Zahrada.

Rezervace prosíme na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049.
Počet dětí je omezen! Platba na místě v den akce.
Těšíme se na Vás!! :-)