Letní pobyt s Babočkou

A TAKTO TO VYPADALO NA PROBYTU PŘED DVĚMA LETY! KOUKNĚTE, JAKÝ JSME MĚLI PROGRAM! NA LETOŠNÍ LÉTO JEJ CHYSTÁME!! :-)

LETNÍ POBYT S RC BABOČKA V JIZERSKÝCH HORÁCH
téma: TAJEMSTVÍ KRÁLIČÍHO KLOBOUKU
termín I. neděle 25. 7. – pátek 30. 7. 2021, Renata a Katka
program pro rodiny s dětmi od 3 do 9 let (menší/větší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)
termín II. neděle 15. 8. – pátek 20. 8. 2021, Katka (děti od 2 do 4 let), Renata a Péťa (větší děti)
program pro rodiny s dětmi od 2 do 8 let (menší/větší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)
ceník pobytu léto 2021

Pojeďme společně (KONEČNĚ!) na prázdniny! Tentokrát bereme inspiraci v pohádkách Boba a Bobka. Určitě jejich krátké pohádky před spaním shlédneme, tedy kdo bude chtít, anebo mu maminka dovolí. Věřím, že pro spoustu z nás to bude osvobozující od všední reality! Zažijme spoustu zábavy, her, soutěží, ale i poznání, tvoření a kouzlení. A všechno jako králíci. :-)

A jak bude letošní pobyt vypadat? Každý den si vytáhneme z klobouku program! Takový králík totiž je zvířátko hravé a velmi pohyblivé! :-) Rozhodně se s ním každý den vypravíme po okolních loukách a lesích. Králíček bude potřebovat noru na spinkání, překážkovou dráhu, schovávačku i společné hraní. Probádáme všechno o králíčkovi! Jak bydlí, co žere, kdo jsou jeho rodiče, jeho kamarádi i nepřátelé. Vyzkoušíme si chovat se jako králíčci a určitě se za ně převlékneme! :-) Králíček rád kouzlí a dělá jednoduché pokusy. No budeme se mít co učit! Budeme závodit, zkoušet své limity (limity rodičů taky :-)), vytvoříme skupiny a budeme soutěžit proti sobě, zatančíme si v převlecích králíka, čeká nás oheň, bojovka a hlavně! Smích, radost a pohoda! :-)

Program bude uzpůsoben počasí, počtu dětí a jejich věku. Někde budeme společně celá skupina, u vědomostních aktivit se budeme dělit na mladší a starší děti. Zapojíme i vodní hrátky.

Prostředí důvěrně známe z předchozích pobytů. Okolí je plné lesů a luk, k dispozici máme například menší hřiště u pensionu a velké hřiště zhruba 3 min chůze. Z okolí láká k návštěvě rozhledna Nisanka či Černá studnice a pramen řeky Nisy. Ale i obyčejné zkoumání života v potoce je fajn! :-)

Pension Maják (www.pension-majak.cz) nabízí útulné, čisté pokoje se sociálním zařízením. Jídelní lístek bude sestaven na míru naší skupině po dohodě s Vámi (alergie a přání). Plná penze se svačinami a pitím celý den (šťáva, voda).

Příjezd na pobyt je v neděli 25. 7. nebo 15. 8. mezi 14 a 16 hod. V 16.30 hod bude začínat první program. Končit budeme v pátek 30. 7. nebo 20. 8. obědem. Programu se můžete a nemusíte účastnit. Záleží na Vás. Něco zvládnou děti sami s Vaším doprovodem a jindy si budeme hrát všichni společně. Maminkám, které pojedou sami s dětmi, budeme plně k dispozici v případě nutnosti. Společně to zvládneme a užijeme si!

Program probíhá: dopoledne cca 2,5 hod, odpoledne cca 2,5-3 hod (včetně možnosti poobědového tvoření pro velké nespící děti) a večer koukáme společně na tematické pohádky nebo lítáme venku jen tak. U menších dětí budeme držet po obědě klidový režim. Nebo se na místě společně domluvíme na změně času programu.

Rezervace na akci je nezbytně nutná v písemné podobě na info@rcbabocka.cz a to do pátku 16. dubna 2021. Platba nevratné zálohy dle ceníku do pátku 30. dubna 2021. Další platby se řídí ceníkem. Číslo účtu zašleme s přihláškou. UVÁDĚJTE, PROSÍM, TERMÍN POBYTU A VĚK DĚTÍ PŘI REZERVACI.

Na akci s Vámi se již dnes těší Renata, Katka a Renaty dospělý syn Péťa! :-) RC Babočka