Víkend pro rodiny

ČARODEJNICE S BABOČKOU NA HORÁCH
zahájení: sobota 29. 4. 2023 ve 14 hod
ukončení: pondělí 1. 5. 2023 ve 13 hod

program pro rodiny s dětmi od cca 4 do 12 let (děti budou rozděleny podle věku)
Možnost příjezdu již v pátek!!

Pojeďte s námi oslavit Filipo-Jakubskou noc do Jizerských hor na penzion Maják! Čeká nás parádní prodloužený víkend plný čarodějnických legrácek, čarování, tancování, plnění úkolů…. V neděli večer si zapálíme vlastnoručně vyrobenou velkou čarodějnici! A kdo se nebojí, půjde po stopách ohně bojovku a kdo nebude chtít, tak bude přikládat do ohně na buřtíky!

Sejdeme se v sobotu ve 14 hod na Majáku samozřejmě řádně oblečeni jako čarodějnice či čarodějníci. Nezapomeňte koště! Černý kocour na hřbetě bude oceněn! (Hele, stačí plyšová verze!! Jo?!) Začneme seznamovacími hrami pro velké i malé. Bude nás čekat cesta plná úkolů příjemnou ale tajuplnou krajinou (křoví, mech, bahýnko). Před večeří ještě stihneme nějaké to kouzlo a po ní budeme trénovat taneček k ohni!

V neděli ráno musíme vyrobit nespočet malých čarodějnic na šoupnutí do ohně a taky jednu velkou! Procvičíme si venku taneček, potrénujeme let na koštěti a jistě stihneme vyrobit i světlo! Po obědě odpočinek (kdo nechce, může se pokusit hlavní čarodějnici přehrát ve hře “uhodni, kdo jsem!”). Odpoledne si dáme výšlap na Černou studnici: machři po červený a šneci po zelený. Po cestě budou legrácky starý čarodějnice. Nebo jí napálíš ty? :-D

A máme tu večer….. roztančíme se kolem ohně za zvuku hudby a našeho bubnování. Nemáš náhodou kytaru??? By jsme si mohli něco zakvílet!!! Vem jí jooooo? :-D Našťoucháme čarodějnice do ohně za zvuku oslavných písní, opečeme si buřtíka a machři můžou na bojovku! Dlouho do noci pak budeme ucucávat vlastnoručně vyrobený čarodějnický drink, pro velký vytuníme vitamínem N :-D

V pondělí se vychrupneme do růžova, zhodnotíme nedělní večer. Jo ještě pár legrácek před pensionem, mučeníčko pro tělíčko a než to dospěláci pobalí, pustíme si pohádku na koukání. Po obědě tradááááá a domůůůů! :-)

Kdo se nerad nudí, tak jede! Jo a velký děti po dohodě můžou být pod dohledem starý čarodejnice :-D

Cena ubytování:
950,--Kč/dosp.osoba/noc vč. plné penze a popl.OÚ
560,--Kč/děti 6-12let/noc vč. plné penze
450,--Kč/děti 3-6let/noc vč. plné penze

Takže si to vynásob 2 - dvěma jo? Dáš to ne? :-D Máme v tom snídani, svačinku, oběd, svačinku a večeři. Jo a taky šťávu a vodu celý den!

Prašule do Babočky:
Za zprostředkování ubytování na rodinku 250 Kč.
Program na 2 dny pro čarodějnické dítě 1800 Kč, včetně materiálu, odměn a zapojení rodičů zejména do pokusu o proměnu v žábu. :-))))

JEDEŠ??? NO SUPEEER! Pošli tý starý čarodějnici zprávu na info@rcbabocka.cz do 10.dubna 2023. Ona ti odpoví. Napiš kolik let máš nalítáno, ať jsi dobře zařazen!

Storno podmínky: když nebudeš moct jet, tak na Maják pojedeš jindy a v Babočce se domluvíš, na čem si to vybereš. :-) Ale ty pojedeš :-D
Vaše stará čarodějnice Renata!