Seminář pro rodiče z oblasti výchovy

PANOVAČNÉ DÍTĚ?
seminář z oblasti výchovy pro dospělé
pondělí 26. února 19 - 21 hod

cena 350 Kč na místě v hotovosti
lektorka: Renata Kratochvílová

- Máte doma malého „tyrana“, který se snaží organizovat dění doma po svém? Přišlo Vaše dítě na to, že vztekáním, dupáním a pláčem si vše vymůže? Jste utahaní z toho, jak brojíte těmto atakům? Bere Vám to sílu a chuť s dětmi být?

- Anebo máte malinkaté dítě a chcete, aby Váš vztah byl správný a Vy jste byli ti, kteří dávají dětem hranice, protože ony ještě nejsou dostatečně kompetentní vyhodnotit situaci? Chcete se naučit s dětmi dobře domlouvat, jak to u Vás doma bude fungovat? Chcete vědět, jak správně s dětmi komunikovat, aby to nebylo direktivní prostředí, ale prostředí pro rozvoj a růst osobnosti dítěte?

Pak je tento seminář právě pro Vás! Strávíme společně zhruba 2 hod času, kdy bude prostor pro teoretický výklad, který Vás dovede k pochopení, proč děti zkouší kam až mohou zajít a jak jim vytvořit zdravé emoční prostředí. V průběhu semináře bude prostor na Vaše konkrétní dotazy.

- Seminářem Panovačné dítě Vás provede zakladatelka RC Babočka, lektorka a vztahová koučka Renata Kratochvílová, která má bohaté zkušenosti s dětmi více než dvě desítky let. Rezervace pište na email: info@rcbabocka.cz. Uvádějte, prosím, telefon na Vás. Platba v hotovosti v den konání akce. Akce se uskuteční v prostorách RC Babočka.

Pokud se nemůžete ve výše uvedený termín dostavit, ale měli byste o tento seminář zájem, neváhejte nám napsat!

Budeme se na Vás těšit!