Divadelní dílna

srdečně zveme všechny školkové děti na interaktivní pohádku

P A N Í   Z I M A
sobota 5. února 2011 od 9.30 do 11.30 hod
samostatně děti od 3,5 let
vstupné 250 Kč

 

Bylo jednou jedno milé a laskavé děvče. Nemělo matku a tak bydlelo s macechou a zlou sestrou. Ty dvě neudělaly nic dobrého. Až jednoho dne spadlo děvčeti vřetánko do studny. Macecha poručila, ať jej přinese. Děvče uposlechlo a skočilo do studny. Dole ale na ní čekal úplně jiný život....

Pohádka Paní Zima na motivy bratří Grimmů nás zavede do zasněžené říše, v níž píle a pracovitost dojdou odměny a kde lenost se nevyplácí. Pohádkové putování začíná klasickým divadelním představením s autorskými loutkami se zapojením malých diváků, poté si každý vytvoří svou trojrozměrnou papírovou loutku a v duchu tvořivé dramatiky si s příběhem budeme hrát. A na závěr si divadlo zahrají právě děti!

S sebou: zástěrka či staré tričko proti ušpinění barvami a lepidlem + svačina a pití + ideálně každý účastník bílé tričko (případně celé oblečení bílé jako sníh, vločka - ale není podmínkou!)

Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Platba do středy 2. 2. 2011 buď dopoledne v kanceláři nebo přesný obnos lektorce ve Vašem kurzu.