Letní akce pro děti

P Ř Í M Ě S T S K Ý   T Á B O R 2 0 2 3  „PUTOVÁNÍ ZEMĚPLOCHOU“
termín: 28. 8. 2023 – 1. 9. 2023 v době od 8 do 17 hod


věk dětí 5 - 10 let 

cena 3.750 Kč

(obsahuje: program, výchovný dozor, celodenní jídlo a pití, výtvarný - edukační - tvořivý materiál, drobné odměny)

Jako již tradičně pro Vás chystáme náš příměstský tábor v KC Zahrada a v přilehlém okolí. Letos se společně vydáme na dlouhou cestu, do dalekého vesmíru a budeme společně objevovat Zeměplochu!!!  Úžasná Zeměplocha putuje vesmírem na hřbetech čtyř slonů, kteří stojí na krunýři velké želvy, to si snad nikdo ani nedovede představit, ale právě tady se bude odehrávat náš příběh.

Zeměplocha je parádní místo, kde najdete krále, trpaslíky, mágy a kouzelníky, také vojáky městské hlídky, úžasnou chovatelku draků a další obyvatele. Budeme mít skvělé průvodkyně, a to báječné čarodějky a tak se není čeho bát, jejich kouzelné hůlky umí vykouzlit jen dýni…ale víc už neprozradím!
Nenechte si ujít naše putování Zeměplochou, místem plným fantazie na motivy knih Terryho Pratchetta. Na všechny se budeme těšit v pondělí 28.8.2023 na okraji Zeměplochy!!!
Vaše milé čarodějky!!! Katka Střelková a spol.

REZERVACE MÍSTA do 30. 4. 2023 na info@rcbabocka.cz.
Při žádosti o přijetí dítěte na příměstský tábor uvádějte: jméno dítěte, rok a měsíc narození, telefon na Vás. Údaje k platbě a přihlášku dostanete po potvrzení rezervace. Celá částka musí být uhrazena do 31. 5. 2023. 

Storno podmínky: do 30 dní před zahájením akce 50%. Následně se peníze nevrací. Akci pořádá KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 4 ve spolupráci s RC Babočka - zajištění programu a výchovného dozoru.

Přihlášením dítěte souhlasíte se zpracováním osobních dat dle vyhlášky GDPR. Informovaný souhlas je součástí přihlášky.