Pro rodiče

PORADENSKÝ BLOK Z OBLASTI VÝCHOVY MALÝCH DĚTÍ
pod garancí výchovné poradkyně G. Šveda Vávrové

OSAMOSTATŇOVÁNÍ A ODLOUČENÍ DĚTÍ
OD MAMINEK

pondělí 9. října od 19 hod do 21 hod
pro maminky i další dospělé členy rodiny
lektor: Renata Kratochvílová
cena 250 Kč


Nevyhovuje Vám termín a chcete přijít? Zavolejte, je možné vypsat další termín nebo se domluvit na osobní konzultaci!

Otevíráme pro Vás nový poradenský blok, při kterém budete mít možnost probrat své konkrétní dotazy ohledně přístupu k dětem a výchovy samotné. Vysvětlíme si např., jak děti vidí svět jejich očima. Řekneme si, jak zvládnout roli rodiče. Témata jsou předem nachystaná a ze všech stran prokonzultovaná s výchovou poradkyní. Budeme rozebírat reálné případy. Proč vznikají, jak z nich ven, jak jim předejít a jak se vyvarovat rodičovským chybám, které mohou zničit pouto mezi rodičem a dítětem navždy.

Prvním tématem je Osamostatňování a odloučení dětí od maminek. Naše ožehavé téma při adaptaci dítěte nejen k nám do Školičky. Ale i pro okamžiky odloučení u malých dětí – adaptace do kolektivu - školička, návštěva lékaře, kam musí maminka sama, ale i obyčejné kafe s kamarádkou. Dostanete příklady vět, které odloučení prospějí a které naopak uškodí. Povíme si o dopadu špatných slov, probereme Vaše situace a společně budeme hledat řešení.

Rezervace na poradenský blok prosíme na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen (10 lidí), aby byla práce smysluplná. Platba na místě v den akce.