OMLUVY A NÁHRADY

POZOR ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA!!
NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO JE 773 11 77 98

Po zkušenostech z loňského roku, jsme se rozhodli pro obměnu systému omluv a náhrad. Doufáme, že naše rozhodnutí povede k lepšímu dodržování nastavených pravidel. Mluvili jsme s řadou z Vás a i my máme zkušenosti s Vámi. Pro zkvalitnění a zrychlení omluv a náhrad jsme se rozhodli pro následující pravidla:

 
·        omluvit z kurzu se můžete nejpozději daný den do 8 hod ráno pro dopolední kurzy a 13 hod pro odpolední kurzy
·        omluvit se lze dvěma způsoby: přes webové stránky - v levé sekci KURZY > omluva z kurzu – vyplněním a odesláním formuláře, nebo prostřednictvím sms na tel. číslo 773 11 77 98 (jméno dítěte, název kurzu, den a hodina + OMLUVA), prosíme nevolejte!
·        dlouhodobě plánovanou nepřítomnost můžete nahlásit lektorce při Vaší lekci
·        přijetí omluvy Vám bude potvrzeno e-mailem, který je uvedený v přihlášce Vašeho dítěte
·        pro náhradu, prosím, volejte v těchto časech: 9.00 hod – 14.30 hod, nebo napište e-mail na nahrady@rcbabocka.cz
·        čerpejte náhrady dopředu! Na konci kurzu není možné vše odnáhradovat. Je lepší si lekci doplatit nebo skončit kurz dříve.
 
POZOR!!
·        POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT NA NÁHRADU, JE TŘEBA SE Z NÍ OMLUVIT! JINAK VÁM NÁHRADA PROPADNE!
·        POKUD SE NEOMLUVÍTE VE STANOVENÝ ČAS, LEKCE PROPADÁ. NELZE NÁROKOVAT NÁHRADU!!
Mimořádné události, kdy jste nemohli přijít na Vaší lekci a situace Vám neumožnila se včas omluvit, řešte, prosím, výhradně písmeně s provozovatelkoupřes e-mail. 
Věříme, že dát Vám možnost omluvit se „na poslední chvíli“ přinese z Vaší strany ještě větší snahu omlouvat se. Děkujeme za pochopení a zároveň se omlouváme všem poctivým maminkám, které pravidla dodržovaly již minulý školní rok.