Akce pro děti a rodiče

ODPOLEDNE PLNÉ SKŘÍTKŮ
pro děti od cca 1,5 roku do 6 let a jejich rodiče
sobota 24. října 2015
akce v rozmezí od 15 do 17 hod – volný příchod i odchod
vstupné na akci 100 Kč za dítě
(opičí dráha, tancování, volná hra, montessori aktivity)
jednotlivé tvořivé dílny dle výběru se platí zvlášť

Zavítejte se svými dětmi do Babočky! Zpřístupníme Vám všechny prostory ke hře a zábavě! Děti převlečené za skřítky odměníme! Nenechte svůj převlek doma! Vašim dětem zde můžeme za 20 Kč namalovat na obličej skřítkovský vzhled.

A co na Vás čeká? Ve školičce najdete na stolečcích volně k zapůjčení naše Montessori aktivity. Děti si mohou pohrát dle svého s hračkami určenými pro školičkové děti.

V prostřední místnosti bude nachystaná krátká opičí dráha pro malé děti. Můžete zde strávit libovolný čas dle Vaši chuti.

V tělocvičně budeme výtvarničit. Tyto dílny se platí extra 50 Kč za výrobek. Vyrobíme si skřítka jako zápich a domeček pro skřítky z přírodnin. Menší děti zvládnou s pomocí rodičů a větší děti samostatně. Budeme lepit, stříhat, trhat a barvit.

Je jen na Vás, které aktivity si vyberete. Pokud Vaše děti nebudou chtít tvořit, vůbec nic se neděje! Starší i mladší sourozence samozřejmě vítáme! Miminka s sebou prosíme buď na ruce nebo v autosedačce.

Rezervace na tuto akci je nezbytně nutná písemně na info@rcbabocka.cz. Platba na místě v den konání akce. Těšíme s na Vás!