Divadélko s tvořivou dílnou

DIVADÉLKO S TVOŘIVOU DÍLNOU
O BUDULÍNKOVI

úterý 14. dubna 2015 od 9.30 hod (60 min)
pro děti od 2 do 4 let s rodiči
pátek 17. dubna 2015 od 16 hod a 17 hod (60 min)
pro děti od cca 3 do 6 let – rodiče vítáme!
cena 120 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová


Milé děti!
Připravili jsme si pro Vás a Vaše rodiče další malou divadelní dílničku s tvořením. Ponoříme se společně do děje klasických pohádek. Projdeme se lesem s vlkem, schováme se jako kůzlátka, budeme loupat perníček i usneme jako Šípková Růženka!

Další pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude O BUDULÍNKOVI. Přijďte s rodiči k nám! Pohodlně se usadíte na nachystaných polštářcích. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Malý klučina jménem Budulínek bydlel s babičkou a dědečkem. Jednoho dne museli starouškové na trh do města a nechali Budulínka samotného doma. Varovali ho před liškou a nařizovali mu, aby jí neotvíral. Jenže liška byla mazaná a tak se k Budulínkovi přeci jen do světničky dostala. A jako to Budlínkem dopadlo? Přijďte a uvidíte. :-)

Počítáme s tím milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout první pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti. Zamluvte si své místo ještě dnes!