Provozní informace v době nouzového stavu od 12.10.2020

Dle platných nařízení orgánů ČR můžeme i nadále od pondělí 12.10.2020 pokračovat v našich kurzech s výjjimkou kurzů angličtiny pro děti starší 6 let. Nesmíme obecně sportovat, tančit a zpívat. V kurzech na toto bude brán ohled a těmto aktivitám se vyhneme - zajistili jsme náhradní náplň kurzu: edukační, montessori pomůcky, zábavné hry. Hýbat se budeme, ale ne běhat apod. 

Zrušené kurzy do odvolání čtvrtek Angličtina 17.30 hod a pátek 15.30 hod. 

Dále dodržujeme snížení počet osob v rámci jedné místnosti a nošení roušek. Prosíme o dodržování dle platných nařízení. 

Zákaz vstupu se vztahuje zejména na:
* nakažené lidi covidem 19 
* lidi v nařízené karanténě kvůli covid 19
* všem, kdo mají v domácnosti člena rodiny, který je v karanténě a čeká na výsledky testů na covid 19 (prosime!)
* všem nemocným a nachlazeným lidem

AŽ DO ODVOLÁNÍ FUNGUJEME DLE ROZVRHU A ŠKOLIČKA DENNĚ S OMEZENÝM POČTEM OSOB V MÍSTNOSTI. POŘÁDÁME MIMOŘÁDNÉ AKCE VENKU S OMEZENÝM POČTEM OSOB NEBO FORMOU INDVIDUÁLNÍ ČINNOSTI. MIMOŘÁDNÉ AKCE VENKU LZE VYUŽÍT JAKO NÁHRADY. 

KAŽDÝ DEN OBEŠLU VŠECHNY AKTIVNÍ ÚČASTNÍKY KURZU, ZDA SE NĚCO NEMĚNÍ - NAPŘ. MUSÍME SNÍŽIT POČET LIDÍ V KURZU. 

Velmi si vážíme všech rodičů, kteří se omlouvají "radši, protože kašel, rýma, karanténa staršího sourozence.... atd." Moc Vám děkujeme. Váš respekt k nařízením orgánů ČR, respektování nošení roušek, eliminování rozestupů, včasné omluvy a ochota spolupracovat je důvod, proč jsme se nakonec rozhodli fungovat i při vyšším výskytu nemocných. Věříme, že si všichni zdraví opečováváme a chráníme nejen to svoje ale i druhých. 

za tým RC Babočka
Renata Kratochvílová