Pro rodiče

Bohužel budova KC je uzavřena. Zaměstnanci KC Zahrada jsou do 19.9. v karanténě. Správu budovy nelze plně zajistit. Babočkové prostory nám není možné zpřístupnit. Požádáme Vás o individuální náhradu školičky i kurzů v následujících týdnech. Prosím o schovívavost... je to nepříjemné pro nás i Vás. Ale zdraví je přednější... Byť my jsme zdravé, naše provozovna je závislá na celé budově. Děkujeme!

Po dohodě s pí. ředitelkou by jsme měli mít následné možnost zpřístupnění alespoň venkovních prostor pro kurzy ve čtvrtek a pátek. DÁME VÁM VČAS VĚDĚT.

Ale venku je krásně, takže pro Vás máme náhradní program:

* středa 16.9. od 9 do 11.30 hod v Kunratickém lese KRTEK A JEHO KAMARÁDI, procházka po fáborkách po lese se zábavnými úkoly. Děti chodící 1 rok až 4 roky. (Starší sourozenci mohou také!) Sraz jako vždy: vchod do lesa za MŠ Hroncova. Cena 120 Kč, náhrada za 1 lekci kurzu nebo za hodinu ve školičce. Lze i jako náhrada dopředu pro současné klienty. Přesnosné na kamarády!! REZERVACE NUTNÁ.

* čtvrtek 17.9. od 15.30 do 17.30 hod, sídlištěm kolem Babočky CESTA PO STOPÁCH DĚTSKÝCH ANIMOVANÝCH FILMŮ, kvízy pro větší děti ze světa animovaných pohádek. Pro děti od cca 3 do 7 let. (Starší sourozenci mohou také!) Sraz před ZŠ Campanus pod lípou u Katky. Cena 120 Kč, náhrada za 1 lekci kurzu nebo za hodinu ve školičce. Lze i jako náhrada dopředu pro současné klienty. Přesnosné na kamarády!! REZERVACE NUTNÁ!!