Divadelní dílna pro děti

NEPOSLUŠNÁ KŮZÁTKA
pátek 21. října od 14.30 hod a 15.30 hod
pro děti od 2 do 6 let s rodiči
cena 110 Kč za dítě, lektorka Hanka Majerová

Milé děti!
Připravili jsme si pro Vás a Vaše rodiče další malou divadelní dílničku s tvořením. Ponoříme se společně do děje klasických pohádek. Projdeme se lesem s vlkem, schováme se jako kůzlátka, budeme loupat perníček i usneme jako Šípková Růženka!

Další pohádka, kterou nás provede teta Hanka bude NEPOSLUŠNÁ KŮZLÁTKA. Přijďte s rodiči k nám! Pohodlně se usadíte na nachystaných polštářcích. Hanka bude hrát pohádku pomocí loutek, maňásků i látkových hraček. Do děje se zapojíte, když se Vám bude chtít. Nebo můžete jen koukat.

Schováme se v domečku před vlkem. Budeme zkoumat, jestli tlapka patří mamince koze nebo vlkovi. Povede se malému kůzlátku schovat do hodin? A jak dopadne vlk, který chce kůzlátka sežrat? Nevíte? Pak přijďte s k nám na pohádku! A až si prožijeme tento příběh o neposlušných kůzlátkách, tak si spolu vyrobíme kozu. :-)

Počítáme s tím milé děti, že chvílema budete postávat, poskakovat i pít. Časově jsme divadélko přizpůsobili Vám – dětem. Tak neváhejte a přijďte shlédnout první pohádku!

Rezervovat místo Vašim dětem můžete na e-mailu: info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen kapacitou místnosti. Zamluvte si své místo ještě dnes!