Montessori dílna

V E L I K O N O C E
úterý 24. března 2015 od 16 a 17 hod
pro děti od 2 let s rodiči
pro děti od 4 let bez rodičů
vstupné 130 Kč
lektorka Ivana Míková

Přichystali jsme pro Vás nový blok dílen, které budou vycházet z Montessori pedagogiky. Dotkneme se různým témat z běžného života, věcí kolem nás ale i lidových tradic. Dílny budou trvat cca 60 min a z každé dílny si odnesete malý výrobek. Malé děti zvládnou s pomocí rodičů a starších kamarádů, větší děti samy nebo s pomocí lektorky.

První Montessori dílnou je téma VELIKONOCE. Prožijeme spolu několik lidových tradic, poznáme vývoj vajíčko-kuřátko-slepička, poznáme další domácí zvířata. Domů si odnesete věnec z proutí s nazdobeným vajíčkem a zvířátko na slámě. S sebou 2 vyfouknutá vajíčka!!

Akce probíhá v naší školičce a k dispozici bude řada Montessori pomůcek, výtvarných potřeb s využitím velkého prostoru školičky a stolečků pro pohodlnou práci dětí. U menších dětí počítáme s tím, že se občas zvednou a půjdou si něco prohlédnout. :-)

Přijďte s námi nasát atmosféru Velikonoc! Rezervace prosím na e-mail info@rcbabocka.cz s uvedením času nebo na tel.: 777 945 049. Platba na místě v den konání akce.
Těšíme se na Vás!! :-)