Montessori dílna

P R O B O U Z E N Í  J A R A
úterý 31. března 2015 od 16 a 17 hod
pro děti od 2 let s rodiči
pro děti od 4 let bez rodičů
vstupné 130 Kč
lektorka Ivana Míková

Přichystali jsme pro Vás nový blok dílen, které budou vycházet z Montessori pedagogiky. Dotkneme se různým témat z běžného života, věcí kolem nás ale i lidových tradic. Dílny budou trvat cca 60 min a z každé dílny si odnesete malý výrobek. Malé děti zvládnou s pomocí rodičů a starších kamarádů, větší děti samy nebo s pomocí lektorky.

Dalším tématem uchopeným Montessori způsobem je PROBOUZENÍ JARA. Podíváme se na vývojové stádium rostlinek: zrníčko-klíček-rostlinka. Zjistíme jak dlouho trvá rostliná vyrůst a co ke svému životu potřebují. Probádáme změny v přírodě po zimě, objevíme svěží jarní barvy. Společně nazdobíme květináček, do kterého zasadíme semínka. Co Vám z nich asi doma vyroste?

Akce probíhá v naší školičce a k dispozici bude řada Montessori pomůcek, výtvarných potřeb s využitím velkého prostoru školičky a stolečků pro pohodlnou práci dětí. U menších dětí počítáme s tím, že se občas zvednou a půjdou si něco prohlédnout. :-)

Přijďte s námi nasát atmosféru Velikonoc! Rezervace prosím na e-mail info@rcbabocka.cz s uvedením času nebo na tel.: 777 945 049. Platba na místě v den konání akce.
Těšíme se na Vás!! 