Montessori dílna

MLÁĎATA NA JAŘE
úterý 14. dubna 2015 od 16 a 17 hod
pro děti od 2 let s rodiči
pro děti od 4 let bez rodičů
vstupné 130 Kč
lektorka Ivana Míková

Přichystali jsme pro Vás nový blok dílen, které budou vycházet z Montessori pedagogiky. Dotkneme se různým témat z běžného života, věcí kolem nás ali i lidových tradic. Dílny budou trvat cca 60 min a z každé dílny si odnesete malý výrobek. Malé děti zvládnou s pomocí rodičů a starších kamarádů, větší děti samy nebo s pomocí lektorky.

Dalším tématem Montessori dílny jsou MLÁĎATA NA JAŘE. Děti objeví různé druhy zvířat, jejich členění do skupin (hospodářská, žijící v lese, cizokrajná atd.) Osaháme si některé materiály zvířecí srsti. Ukážeme si, která zvířata se rodí z vajec a která jsou savci. Povíme si rozdíly v jejich stravě. Srovnáme mládě a dospělého jedince – budeme hledat shodné a rozdílné znaky.

Domů si děti odnesou koníka, kterému vlastnoručně vyrobí ocas a hřívu.

Akce probíhá v naší školičce a k dispozici bude řada Montessori pomůcek, výtvarných potřeb s využitím velkého prostoru školičky a stolečků pro pohodlnou práci dětí. U menších dětí počítáme s tím, že se občas zvednou a půjdou si něco prohlédnout. 

Neváhejte, počet míst je omezen! Rezervace prosím na e-mail info@rcbabocka.cz s uvedením času nebo na tel.: 777 945 049. Platba na místě v den konání akce.
Těšíme se na Vás!! :-)