Mimořádná akce pro děti

M I K U L Á Š S K Á
sobota 7. prosince 2013 od 10 hod a 15.30 hod
neděle 8. prosince 2013 od 10 hod a 15.30 hod
cena 250 Kč včetně balíčku

(malým dětem doporučujeme dopolední hodiny, dětem od 3 let odpolední časy)

Nechcete si domů pozvat Mikulášskou skupinu a přesto chcete, aby Vaše děti poznali Mikuláše, anděla a čerta? Přijďte k nám! Nachystali jsme pro Vás zhruba 1,5 hodiny zábavy, tvoření a zpívání s hudebními nástroji.

A jak bude Mikulášská probíhat?

Po Vašem příchodu se společně přivítáme, povíme si s dětmi, co vlastně znamená příchod Mikulášské skupiny. Společně si zazpíváme jednu z koled za doprovodu hudebních nástrojů, které rozdáme dětem. Po té bude nachystaná tvořivá dílna, ze které si odnesete koláž s Mikulášem, čertem a andělem. Tvoření zvládnou s pomocí rodičů i malé děti.

Na závěr přijde Mikulášská skupina. Ale než přijde, tak si ještě zazpíváme. Mikuláš promluví ke všem o hezkých i špatných věcech, které děti obecně dělají. Po té bude rozdávat s anděly a čertíky balíčky dětem. Každé dítě pochválí za něco krásného. Jako vždy naši čertíci budou ztvárněny dětmi a budou rozpustilí, skotačiví a dovádiví. Nikoho nebudou strašit.

Zarezervujte si své místo již dnes! Počet míst je omezen!! Rezervace je závazná. Pokud za Vás nebude náhradník, dostanete od nás Mikulášský balíček. Máte-li dítě alergika, nahlašte na co. Zohledníme to. Platba do 3. 12. 2013.