Akce pro děti a rodiče

MIKULÁŠSKÁ
pátek 6. prosince od 16.30 hod, 
sobota 7. prosince od 9.30 hod, sobota 7. prosince od 15.30 hod

vstupné 350 Kč/za dítě, dospělí neplatí
(balíček cca 100 Kč, divadélko, výtvarnou dílnu a Mikulášskou skupinu)
Pro děti od 2 let!! Pro děti 2-3 roky je lepší dopolední termín za světla.
Platba do pátku 29. 11. 2019 v hotovosti u lektorek nebo v kanceláři.

Nechcete si domů pozvat Mikulášskou skupinu a přes to chcete, aby Vaše děti poznali Mikuláše, anděla a čerta? Přijďte k nám! Nachystali jsme pro Vás zhruba 1,5 hodiny zábavy, tvoření a zpívání s hudebními nástroji.

A jak bude Mikulášská probíhat?
Po Vašem příchodu se společně přivítáme, povíme si s dětmi, co vlastně znamená příchod Mikulášské skupiny. Společně si zazpíváme pár z koled za doprovodu hudebních nástrojů, které rozdáme dětem.

Po té bude nachystaná tvořivá mikulášská divadelní dílna, ze které si odneste vánoční výrobek. Tvoření zvládnou s pomocí rodičů i malé děti a větší děti samy.

Na závěr přijde Mikulášská skupina. Ale než přijde, tak si ještě zazpíváme. Mikuláš promluví ke všem o hezkých i špatných věcech, které děti obecně dělají. Po té bude rozdávat s anděly a čertíky balíčky dětem. Každé dítě pochválí za něco krásného. Jako vždy naši čertíci budou ztvárněny dětmi a budou rozpustilí, skotačiví a dovádiví. Nikoho nebudou strašit. 

Zarezervujte si své místo již dnes! Počet míst je omezen!! Rezervace je ZÁVAZNÁ. Pokud za Vás nebude náhradník, dostanete od nás Mikulášský balíček a materiál na výrobu. Máte-li dítě alergika, nahlaste na co má alergie. Zohledníme to v balíčku. Balíček obsahuje: drobnou hračku, ovoce, malou zdravou sladkost.

Rezervace výhradně na e-mail info@rcbabocka.cz. Do rezervace uvádějte: jméno dítěte, měsíc a rok narození a telefon na Vás. Potvrzení výhradně formou sms. Mailování je neustále nespolehlivé. Děkujeme za pochopení!