Akce pro děti a rodiče

MIKULÁŠSKÁ
sobota 1. prosince od 9.30 hod
sobota 1. prosince od 16 hod
neděle 2. prosince od 9.30 hod

vstupné 300 Kč  za dítě
(cena zahrnuje: balíček 100 Kč, divadlo, výtvarnou dílnu a Mikulášskou skupinu)
pro děti od 2 let!! Pro děti 2-3 roky jsou lepší dopolední termíny za světla.
Platba do úterý 27. 11. 2018 v hotovosti v kanceláři RC Babočka.

Nechcete si domů pozvat Mikulášskou skupinu a přes to chcete, aby Vaše děti poznali Mikuláše, anděla a čerta? Přijďte k nám! Nachystali jsme pro Vás zhruba 1,5 hodiny zábavy, tvoření a zpívání s hudebními nástroji.

A jak bude Mikulášská probíhat?
Po Vašem příchodu se společně přivítáme, povíme si s dětmi, co vlastně znamená příchod Mikulášské skupiny. Společně si zazpíváme pár z koled za doprovodu hudebních nástrojů, které rozdáme dětem.

Po té bude nachystaná tvořivá andělská divadelní dílna, ze které si odneste vánoční výrobek. Tvoření zvládnou s pomocí rodičů i malé děti a větší děti samy. 

Na závěr přijde Mikulášská skupina. Ale než přijde, tak si ještě zazpíváme. Mikuláš promluví ke všem o hezkých i špatných věcech, které děti obecně dělají. Po té bude rozdávat s anděly a čertíky balíčky dětem. Každé dítě pochválí za něco krásného. Jako vždy naši čertíci budou ztvárněny dětmi a budou rozpustilí, skotačiví a dovádiví. Nikoho nebudou strašit.

Zarezervujte si své místo již dnes! Počet míst je omezen!! Rezervace je ZÁVAZNÁ. Pokud za Vás nebude náhradník, dostanete od nás Mikulášský balíček a materiál na výrobu. Máte-li dítě alergika, nahlaste na co má alergie. Zohledníme to v balíčku. Balíček obsahuje: drobnou hračku, ovoce, domácí perníčky.
Rezervace výhradně na e-mail info@rcbabocka.cz. Do rezervace uvádějte: jméno dítěte, měsíc a rok narození a telefon na Vás, datum a čas Mikulášské. Potvrzení výhradně formou sms. Mailování je neustále nespolehlivé. Děkujeme za pochopení!