Rodinná akce

M I K U L Á Š S K Á
pátek 4. prosince od 16.30 hod
sobota 5. prosince od 10 hod
sobota 5. prosince od 16 hod
cena 250 Kč včetně balíčku

(cena zahrnuje: balíček 100 Kč, divadlo, výtvarnou dílnu a Mikulášskou skupinu)
Platba do středy 2. prosince 2015.

Nechcete si domů pozvat Mikulášskou skupinu a přes to chcete, aby Vaše děti poznali Mikuláše, anděla a čerta? Přijďte k nám! Nachystali jsme pro Vás zhruba 1,5 hodiny zábavy, tvoření, divadla a zpívání s hudebními nástroji.

A jak bude Mikulášská probíhat?
Po Vašem příchodu se společně přivítáme, povíme si s dětmi, co vlastně znamená příchod Mikulášské skupiny. Společně si zazpíváme jednu z koled za doprovodu hudebních nástrojů, které rozdáme dětem.

Po té bude nachystaná tvořivá divadelní dílna, ze které si odneste Mikuláše. Tvoření zvládnou s pomocí rodičů i malé děti a větší děti samy.

Na závěr přijde Mikulášská skupina. Ale než přijde, tak si ještě zazpíváme. Mikuláš promluví ke všem o hezkých i špatných věcech, které děti obecně dělají. Po té bude rozdávat s anděly a čertíky balíčky dětem. Každé dítě pochválí za něco krásného. Jako vždy naši čertíci budou ztvárněny dětmi a budou rozpustilí, skotačiví a dovádiví. Nikoho nebudou strašit.

Zarezervujte si své místo již dnes! Počet míst je omezen!! Rezervace je ZÁVAZNÁ. Pokud za Vás nebude náhradník, dostanete od nás Mikulášský balíček a materiál na výrobu. Máte-li dítě alergika, nahlaste na co. Zohledníme to.