Akce pro děti a rodiče

MIKULÁŠSKÁ V BABOČCE
sobota 6. prosince od 10 a 16 hod
neděle 7. prosince od 10 a 16 hod
pro děti od 2 let a jejich rodiče
vstupné 300 Kč

Milé děti!
Rok je opět za námi a mým úkolem bylo bedlivě vás sledovat. Zjistil jsem, že jste se moc snažily a svým slibům dostály. Je mnoho krásných činů, za které vás rád pochválím. Přijdu opět mezi Vás se svou skupinou – andílky a čertíky. Přineseme Vám balíček plný zdravého mlsání a malý dárek!

A ještě než se objevím já, shlédnete divadlo O zvědavém andělíčkovi. Krátký příběh o tom, jak snadno vás zvědavost dostane do nesnází. Jak se z nich andělíček dostane? Pomůžete mu, milé děti? Při pohádce budu rád, když se zapojíte. Vůbec nečekám, že byste měly sedět na místě!

Po pohádce vás a vaše rodiče čeká tvoření. Společně nazdobíme polysterénovou postavičku anděla, která jistě ozdobí váš domov. Budeme pracovat s lepidlem, třpytkami a omyvatelnými barvami. Dílnu s pomocí rodičů zvládnou i dvouleté děti.

Na závěr přijdu já . Moc se na Vás těším!
Mikuláš :-)

Akce je vhodná pro děti cca od 2 let. Menším dětem do 3 let doporučujeme dopolední termíny. Atmosféra tmy dělá své. :-) Rezervace na mail info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Platba do 3. 12. 2014 v Babočce. Rezervace je závazná. V případě nemoci si můžete vyzvednout balíček, potřeby na tvoření s popisem a můžete přijít na jiné divadlo v lednu 2014. Pokud budeme mít náhradníka, peníze Vám vrátíme.

K rezervaci potřebujeme: jméno dítěte, věk, počet doprovázejících dospělých, telefon na Vás. Prosíme, informujte nás o miminkách. Do Babočky je rádi přijmeme v klokánkách nebo autosedačkách. Děkujeme za pochopení!