Letní pobyt 08/2016

LETNÍ POBYT S BABOČKOU V JIZERSKÝCH HORÁCH
aneb kouzelná procházka pohádkami

termín neděle 7. 8. – pátek 12. 8. 2016
program pro rodiny s dětmi od 2,5 do 8 let
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)

Pojeďte s námi na prázdniny! Navštíví nás oblíbené postavičky z pohádek a večerníčků. Každý den budeme putovat jiným pohádkovým příběhem.

Tak třeba s Krakonošovou sojkou poznáme spoustu zajímavého z lesa. Nebo třeba s Patem a Matem vyrobíme něco zaručeně spolehlivě fungujícího. S menšími dětmi se podíváme za Krtečkem a jeho kamarády, s většími dětmi a Rebelkou si vyzkoušíme vaření kouzelného lektvaru. Nebo se proletíme na drakovi? :-) A to je jen malá ukázka toho, co nás společně čeká!

Program bude uzpůsoben počasí, počtu dětí a jejich věku. Někde budeme společně celá skupina, u vědomostních aktivit se budeme dělit na menší a větší.

Prostředí důvěrně známe z předchozích pobytů. Okolí je plné lesů a luk, k dispozici máme například dětské lanové centrum, menší hřiště u pensionu a velké hřiště zhruba 3 min chůze. Z okolí láká k návštěvě rozhledna a pramen řeky Nisy. Nebo pak jen obyčejné zkoumání života v trávě :-)

Pension Maják (www.pension-majak.cz) nabízí útulné, čisté pokoje se sociálním zařízením. Jídelní lístek bude sestaven na míru naší skupině po dohodě s Vámi (alergie a přání).

Příjezd na pobyt je v neděli 7. srpna mezi 14 a 16 hod. V 16 hod bude začínat první program. Končit budeme v pátek 12. srpna obědem. Program probíhá 3x denně (2 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne a 1 hod večer). Programu se můžete a nemusíte účastnit - bez náhrady. Záleží na Vás. Něco zvládnou děti sami s Vaším doprovodem a jindy si budeme hrát všichni společně. Ve středu dopoledne program neprobíhá – osobní volno.

Maminkám, které pojedou sami s dětmi, budeme plně k dispozici v případě nutnosti. Společně to zvládneme a užijeme si!

Rezervace na akci je nezbytně nutná v písemné podobě na info@rcbabocka.cz a to do pátku 6. května 2016. Platba nevratné zálohy dle ceníku do pondělí 9. května 2015. Další platby se řídí ceníkem.

Na akci s Vámi se již dnes těší
Renata Kratochvílová a Ivana Míková :-)