Pro děti bez rodičů

LETNÍ TÉMATICKÉ DNY PRO DĚTI 4-8 LET BEZ RODIČŮ
Pro všechny děti, které zvládnou být bez rodičů, jsme nachystali tématické dny. Na děti čeká spousta zábavy, her, pohybu, tvoření ale i tancování. Každý den si odnesou domů jednoduché tvoření. Aktivita není v hodná pro děti, které potřebují po obědě spát. Jídlo dětem nezajišťujeme, musí mít vlastní. (uschováme v lednici). S dětmi se vydáme po okolí Babočky. V případě nepříznivého deště využijeme naše prostory.

Děti k nám můžete dát od 8.30 do 12 hod nebo do 15.30 hod. Po dohodě je možné přijít dříve a pohlídat děti déle. Děti k nám můžete dát na libovolný počet dopolední/dní. Cena 1 dopoledne 350 Kč, celý den 600 Kč.


TERMÍNY:
• 20.-24.7.2020 Renata Kratochvílová a Lucka Zajíčková
• 17.-21.8.2020 Renata Kratochvílová a Madla Luhanová

PONDĚLÍ Indiáni
Kdo to byli Indiáni? Jaké nosili oblečení, co dělali, jak vařili, lovili? Tento den se ponoříme do tématiky rudých bratrů. Budeme tančit, vyrábět totem i čelenku. Vydáme se do lesa poznat sílu stromů, stopovat divou zvěř a třeba i něco ulovit. Mravence? :-)

ÚTERÝ Námořníci vyplouvají (nutné náhradní oblečení!)
Pod tímto tématem se skrývají vodní hrátky! Vyzkoušíme přelívání mezi různě velkými nádobami a rozmanitými pomůckami. Zkusíme vodu obarvit a udělat jednoduché pokusy. Nebude chybět lovení rybiček a výroba jednoduché lodičky. Každý správný námořník si na pustém ostrově schová poklad. Objevíte vy ten náš?

STŘEDA Olympiáda (šátek s sebou)
Sportovní dopoledne pro všechny děti! Nejdříve budeme muset potrénovat jednotlivé disciplíny. Vyzkoušet si závodění na nečisto a pak si rozdáme startovní čísla a vaše výsledky si pěkně zapíšeme! Na všechny děti čeká čokoládová medaile a diplom! Těšit se můžete na běh, hod, skok, opičí dráhu, cestu zručnosti po slepu a další společné hry.

ČTVRTEK Karneval (v maskách)
Toto dopoledne je plné zpívání s kytarou a jinými hudebními nástroji, tančení a společných her v maskách. Projdete si krátkou cestu úkolů, za které Vás bude čekat malá odměna ve formě omalovánky. Společně si vyrobíme princeznovskou nebo královskou korunu. Menším dětem pomůžou rodiče a větší zvládnou samostatně.

PÁTEK Lesní hrátky s obyvateli lesa
Poslední dopoledne našeho týdne navštívíme společně Kunratický les. V něm nás bude čekat krátká společná cesta úkolů, stavění obydlí pro skřítky. Postavíme společně velký domeček a zvířátkům nahromadíme zásoby na zimu. Myslíte, že potkáme i jiné lesní obyvatele než zvířátka? Já myslím, že ano. :-)