Letní pobyt s Babočkou

LETNÍ POBYT S BABOČKOU V JIZERSKÝCH HORÁCH
téma: VESMÍR, termín neděle 16. 7. – pátek 21. 7. 2017
program pro rodiny s dětmi od 2,5 do 7 let (menší sourozenci nevadí!)
(možnost prodloužení ubytování od soboty do soboty)

Pojeďte s námi na prázdniny! Nasedneme společně na vesmírnou loď
a procestujeme celou naší Galaxii. Každý den se zastavíme na jiné planetě nebo hvězdě. Nezapomeneme prozkoumat černou díru. :-)

Děti se seznámí hravou formou s celým Vesmírem. Poznají rozdíl mezi hvězdou, kometou i planetou. Společně budeme pozorovat dalekohledem večerní oblohu a budeme se snažit najít nějaká souhvězdí – půjdeme totiž noční bojovku. Čeká nás spoustu úkolů, her, orientační vesmírná cesta, stezka odvahy i dovedností. Všechno venku v krásné přírodě Jizerských hor. Po večeři nás budou čekat tematická výtvarná tvoření. Vytvoříme si např. celou oblohu, raketu nebo slepíme kosmonauta. Těšit se můžete i na divadélko a karneval.

Program bude uzpůsoben počasí, počtu dětí a jejich věku. Někde budeme společně celá skupina, u vědomostních aktivit se budeme dělit na mladší a starší děti.

Prostředí důvěrně známe z předchozích pobytů. Okolí je plné lesů a luk, k dispozici máme například dětské lanové centrum, menší hřiště u pensionu a velké hřiště zhruba 3 min chůze. Z okolí láká k návštěvě rozhledna a pramen řeky Nisy. Nebo pak jen obyčejné zkoumání života v trávě.

Pension Maják (www.pension-majak.cz) nabízí útulné, čisté pokoje se sociálním zařízením. Jídelní lístek bude sestaven na míru naší skupině po dohodě s Vámi (alergie a přání). Plná penze se svačinami a pitím celý den (šťáva, voda).

Příjezd na pobyt je v neděli 16. července mezi 14 a 16 hod. V 16.30 hod bude začínat první program. Končit budeme v pátek 21. července obědem. Program probíhá 3x denně (cca 2 hod dopoledne, 2,5 hod odpoledne a 1 hod večer). Programu se můžete a nemusíte účastnit. Záleží na Vás. Něco zvládnou děti sami s Vaším doprovodem a jindy si budeme hrát všichni společně. Maminkám, které pojedou sami s dětmi, budeme plně k dispozici v případě nutnosti. Společně to zvládneme a užijeme si!

Rezervace na akci je nezbytně nutná v písemné podobě na info@rcbabocka.cz a to do pátku 30. dubna 2017. Platba nevratné zálohy dle ceníku do pátku 12. května 2017. Další platby se řídí ceníkem. Číslo účtu sdělíme.

Bližší informace o cenách a storno poplatcích najdete v ceníku.

Na akci s Vámi se již dnes těší
Renata Kratochvílová a Hanka Majerová :-)
RC Babočka
www.rcbabocka.cz