Letem světem

S E V E R N Í   A M E R I K A
sobota 15. 3. v čase 8.30 – 12.30 hod
pondělí 10. 3. v čase 16.30 – 18 hod
pro děti od 4 do 8 let
cena: so 400 Kč/po 190 Kč

Pokračujme společně dalším dílem Letem světem! Pojďte s námi probádat krásu Severní Ameriky. Kontrast panenské přírody a vyspělých velkoměst. Vydáme se po stopách původních obyvatel – Indiánů. Víte proč kouřili dýmku míru? Co je to tee-pee, tomahavk nebo totem? Nosíte mokasíny jako Indiáni? Zjistíme, jak se živili, co lovili, kde spali, jak vychovávali své děti. Ještě dnes je můžeme vidět v nádherných národních parcích Severní Ameriky. 

Prozkoumáme faunu i floru národních parků, gejzíry, kaňovy, sekvoje i velké řeky. Přiblížíme si velikost medvěda grizzlyho, okoukneme jelena wapitiho, kojota či skunka. Nahlédneme do velkoměst, kde žijí lidé z celého světa. Víte co je to mrakodrap? Jakými penězi se v Americe platí? Jak Američané cestují? Ne? S námi se to dozvíte!

A také si vyrobíme čelenku z peří a domeček z hlíny. Zatančíme si country tanec a pochutnáme si na popcornu. Na děti čeká opět dopoledne/odpoledne plné poznání formou hry a zábavy. Děti budou potřebovat svačinu, pití a hlavně vhodné oblečení. Je na co se těšit!

Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049.
Moc s na Vás těšíme
Ivana a Hanka :-)