Letem světem

A U S T R Á L I E
neděle 20. listopadu 2016
od 8.30 do 12.30 hod, sraz v 8.30 před KC
 Zahrada
pro děti od 3 do 6 let
cena 400 Kč
lektorky Ivana a Katka


Pojďte se s námi ponořit do dalšího poznání naší krásné Země! Poznávaným kontinentem je Austrálie. Kontinent plný zvířat a rostlin, které jinde nenajdete. Austrálie je plná nádherné rozmanité přírody, která stojí za prozkoumání!

Hodně pozornosti věnujeme symbolu Austrálie – klokanovi. Zvířeti s kapsou a neuvěřitelně silnýma nohama. Prozkoumáme s dětmi, na co mají klokani vak a kdo to jsou vlastě vačnatci. Že bysme si zahráli na klokany? :-)

V Austrálii byly kdysi kolonie trestanců. Vysvětlíme dětem, kdo to byl, zač povětšinou byli trestáni a jakým způsobem. A když už budeme mít otevřené toto krásné téma, probereme pravidla slušného a správného chování. Austrálie je země plná bohatství. Děti se seznámí s nerostným bohatstvím, zlatem, obchodováním. Budeme počítat, měřit a platit. Přiblížíme dětem hodnotu peněz.
K Austrálii neodmyslitelně patří písek. A my máme písky barevné, ze kterých se dá tvořit. Víte, jak krásně vypadají obrázky z barevného písku? Ne? Uvidíte! :-) A jak krásně vypadá řetěz z tichomořských květin! Vyrobíme si zz barevnécolzz vécolzz0= nmoty sochulzzVeli Auysm našomámvong>6 letNAPašZés" /u. Austrálii bNg>6 let<čeké op lepozolednrné rí krásnNktes bysinuavi, kpa h2> těz.info@rcb

Zahradapext ear-block">
v="C"v> < <