Akce pro děti

LETEM SVĚTEM – AUSTRÁLIE
sobota 23. 11. v čase 8.30 – 12.30 hod
pro děti od 4 do 8 let
cena 400 Kč

Pojďte se s námi ponořit do dalšího poznání naší krásné Země! Poznávaným kontinentem je Austrálie. Kontinent plný zvířat a rostlin, které jinde nenajdete. Austrálie je plná nádherné rozmanité přírody, která stojí za prozkoumání!

Hodně pozornosti věnujeme symbolu Austrálie – klokanovi. Zvířeti s kapsou a neuvěřitelně silnýma nohama. Prozkoumáme s dětmi, na co mají klokani vak a kdo to jsou vlastě vačnatci. Že by jsme si zahráli na klokany? :-)

V Austrálii byly kdysi kolonie trestanců. Vysvětlíme dětem, kdo to byl, zač povětšinou byli trestáni a jakým způsobem. A když už budeme mít otevřené toto krásné téma (:-)), probereme pravidla slušného a správného chování.

Austrálie je země plná bohatství. Děti se seznámí s nerostným bohatstvím, zlatem, obchodováním. Budeme počítat, měřit a platit. Přiblížíme dětem hodnotu peněz.

K Austrálii neodmyslitelně patří písek. A my máme písky barevné, ze kterých se dá tvořit. Víte jak krásně vypadají obrázky z barevného písku? Ne? Uvidíte! :-) A jak krásně vypadá řetěz z tichomořských květin! Vyrobíme si z rychleschnoucí hmoty sochu z Velikončního ostrova a děti nemine ani ukázka polynéských tanečnic pro kluky a činnosti rugbystů z Nového Zélandu.

Na děti čeká opět dopoledne plné poznání formou hry a zábavy. Děti budou potřebovat svačinu, pití a hlavně vhodné oblečení. Je na co se těšit! Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049.
Moc s na Vás těší Ivana a Hanka!