Letem světem

LETEM SVĚTEM – ASIE
sobota 22. dubna od 8.30 do 12.30 hod
pro děti od 3 do 6 let
cena 400 Kč

V dalším díle Letem světem se bude kochat krásou Asie. Začneme v Himalájích, procestujeme Indii, Rusko, zavítáme do Číny a na závěr přeplujeme lodí na japonské ostrovy.

Seznámíme se s rozmanitým prostředím hor, nížin i pralesů. Projedeme se na indickém slonovi, navštívíme hinduistické chrámy. Probádáme zdější pralesy a prohřejeme si těla na písečných plážích v Thajsku. 

Vypracujeme společně mapu Asie, povíme si o různých náboženstvích a politických režimech. Nezapomene zavítat na rozsáhlá rýžová pole. Jestli pak víte, jakou pokrývku hlavy zdější obyvatelé nosí? A v čem jsou rozdílní Asiaté od nás Evropanů? Nevíte? Tak to pak přijďte!

Společně si vyrobíme tématické překvapení pro rodiče. :-) Na děti čeká opět dopoledne plné poznání formou hry a zábavy. Děti budou potřebovat svačinu, pití a hlavně vhodné oblečení. Je na co se těšit!

Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 773 11 77 98. Sraz v 8.30 hod před KC Zahrada. Děti se půjdou na 30 min projít ven, dejte jim, prosím, vhodné oblečení!
Moc s na Vás těšíme!