Akce pro děti

LETEM SVĚTEM – AFRIKA
sobota 2. 11. v čase 8.30 – 12.30 hod
pro děti od 4 do 8 let
cena 400 Kč

ZMĚNA!!! pondělí 18.11. v čase 16.30 – 18 hod
pro děti od 3 do 7 let
cena 190 Kč


Pojďte se s námi ponořit do dalšího poznání naší krásné Země! Dalším kontintentem je Afrika. Kontinent plný kontrastů: chudoby a bohatství, suché země a deštných pralesů či zdraví a nemocí. Afrika je plná zajímavostí!

Děti prožijí tuto akci jako černoši – obličeje si všichni pomalujeme černou barvou. Budeme zkoumat, co s naším tělem a orgány uděla blahobyt, ale i bída. Vyzdobíme se jako domorodci, kteří mají k dispozici pouze přírodniny. Probereme, co se dá v Africe vypěstovat, jakým rostlinám a stromům se tam daří, jaké asi jedí maso? Jaké mají černoši rituály? Popovídáme si o tom při výrobě masky. Ze zvířat se zaměříme na slona: jedno z největších zvířat na zemi.

A protože Afrika je bohužel zejména chudý kontinent, kde se lidé potýkají s nemocemi a nemají k dispozici lékařskou péči jako my, budeme si povídat o ochraně zdraví a první pomoci.

Na děti čeká opět dopoledne plné poznání formou hry a zábavy. Děti budou potřebovat svačinu, pití a hlavně oblečení, které si mohou zamazat.

Sobotní akce bude obsahovat více informací s ohledem na starší děti. Pondělní akce je pak uzpůsobena dětem menším.

Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049. Počet míst je omezen! DO REZERVACE UVÁDĚJETE SOBOTA NEBO PONDĚLÍ. Děkujeme!!