Výtvarná dílna s příběhem

LAPAČ SNŮ - výtvarná dílna s příběhem
pondělí 17. září od 16. 45 hod (cca 45 min)
cena 150 Kč včetně materiálu

pro děti od 3 let s rodiči
pro děti od 5 do 8 let samostatně

Přijměte pozvání do Babočky na společné tvoření s dětmi! Naučíme Vás, jak si vyrobit jednoduchý lapač snů, který jistě ozdobí nejednu postýlku. :-)

Na začátku naší dílny si povíme krátký indiánský příběh – pohádku, na jejímž základě bude společně lapač snů vytvářet. Děti se dozví, na co se lapač používá a kam si jej doma nejlépe umístit. Zábavnou formou se pustíme do společného tvoření.

Máme pro Vás nachystaná dřevěná kolečka, provázky i korálky. Na vnitřní kolečko si děti mohou namalovat vlastní obrázek, můžeme přilepit hezký ubrousek nebo Vaši fotografii. Záleží na Vaší fantazii, zda zvolíte cestu přírodních barev a materiálů nebo zda využijete zářivé barvy a plastové korálky, které děti milují.

Akce je vhodná pro kluky i holčičky. Menší děti budu potřebovat pomoc rodičů, větším jsme schopni pomoci my. Ale nebylo by hezké si po práci najít chvilku na své i větší dítě? :-)

Rezervovat si místo můžete na telefonním čísle 777 945 049 – stačí sms nebo prostřednictvím e-mailu info@rcbabocka.cz – pozor! Odpověď můžete najít ve spamu. Nebo osobně v kanceláři. 

S sebou: vhodné oblečení a případně fotografii 9-13cm maximálně.
Těšíme se na Vás!