Sobotní výlet s Babočkou

VLAKEM DO KUTHÉ HORY
* KOSTNICE A MUZEUM ALCHYMIE *

sobota 8. října 9 - 16 hod

SOBOTNÍ VÝLETY S BABOČKOU
pestrý program pro děti cca od 5 do 10 let za poznáním 

cena za den 390 Kč (dozor, program, aktivity, hry, malé odměny)
Renata Kratochvílová, Ivana Míková

Pojďte s námi prozkoumat zajímavá místa po středočeském kraji! Budeme se toulat minulostí i současností. Navštívíme historické památky, muzea, zajímavá přírodní místa a také se vydáme společně do divadla pro děti.

Začneme Kutnou Horou, kam se vypravíme vlakem z Hlavního nádraží. Už po cestě si budeme povídat nad obrázky o Kostnici, co nás čeká na prvním výletním místě. Podíváme se i do věhlasných kutnohorských kostelů, které ke Kostnici přiléhají.

Druhým návštěvním místem bude na historickém náměstí Kutné Hory Muzeum alchymie, které se letos v létě znovu otevřelo po kompletní rekonstrukci. Vedle středověké chemické laboratoře, kterou důkladně prozkoumáme, si prohlídneme voskové figuríny dobových alchymistů.

Čeká nás sobota plná poznání a zábavy. Akce se koná za každého počasí! Rezervace na akci je závazná. V případě nemoci je možné za dítě poslat náhradníka. Rezervace na info@rcbabocka.cz nebo na tel.: 777 945 049.
Děti těšíme se na Vás!

S sebou: batoh s náhradním oblečením, pláštěnkou, svačinou, obědem a penězi na vstup a vlak (40 + 40 + 2x55 Kč). 
Podrobné informace k organizaci dne Vám pošleme mailem po rezervaci. Na tuto mimořádnou akci nelze čerpat náhrady z kurzů ani školičky.