Akce pro děti

JAK TO CHODÍ V ZAHRADNICTVÍ

ZRUŠENO!!!
zahradníci, zahradnice, zahradníčci :-)
sobota 14. března od 9.30 do 12.30 hod
pro děti od cca 2,5 do 7 let (zadaptované!)
cena 350 Kč
+ 50 Kč na květináček, jarní květinku a různá semínka, hlínu
Hanka Majerová, Katka Střelková a ještě jedna :-)

V dalším sobotním dopoledni se ponoříme do tajů zahradnické práce. Proměníme Babočku v zelené království plné rostlinek, stromečků, hlíny. Provoníme celou místnost vůní jarních květinek a ovoce. Zaplaví nás všechny možné barvy. Víte, že barva se dá cítit???? Ne tak to šup do Babočky!

• Vysvětlíme si, co to je zahradnictví, kdo v něm pracuje a co všechno musí udělat.
• Povíme si po životních podmínkách pro rostliny a zjistíme, zda i květiny mají duši.
• Zanoříme ruce do hlíny a bude sázet, zalévat, hnojit (kávovou sedlinou) a pokusíme se vytvořit zahradnické dílo, které nás potěší, až to vyroste. Jo a květináč si nazdobíme!!!
• Proměníme se v malé zahradníčky, naučíme se poznávat stromy, květiny, některé traviny a plody zeleniny či ovoce. Vše si nakreslíme, nalepíme a s velkými popíšeme.


Na děti čeká řada zábavných her a modelačních situací. Nikdo se nestihne nudit! :-) Děti s sebou budou potřebovat pohodlné oblečení dovnitř, zástěrku a svačinu. Přibalte PŘEZUTÍ!!!

Rezervace prosíme na info@rcbabocka.cz nebo formou sms na tel.: 777 945 049. Pozor na padání mailů do spamu!! Do rezervace uvádějte: jméno dítěte, věk a telefon na Vás. Rezervaci potvrdíme přes sms. Platba na místě v den konání akce.

Těšíme se na Vás!
Hanka, Katka a jedno překvapení :-)