Akce pro děti

JAK TO CHODÍ V RESTAURACI
kuchaři, číšníci, barmani a pomocná síla na úklid
sobota 11. ledna od 9.30 do 12.30 hod
pro děti od cca 3 do 7 let (zadaptované!)
cena 350 Kč + 50 Kč na potraviny (svačinku)
Lucka Zajíčková, Katka Střelková, Renata Kratochvílová

V tomto sobotním dopoledni se budeme věnovat chodu restaurace. Prozkoumáme společně, jak funguje restaurace – kdo nakoupí, uvaří, nazdobí jídlo na talíře, jak se dostane k hostům a kdo následně uklízí. Děti si hravou formou vyzkouší všechny činnosti, které s restaurací souvisí. Budeme nosit, krájet, loupat, třídit, „zapisovat“ recept a tak dále. :-)

• Zahrajeme si na obchod a vysvětlíme si, co patří do skupiny potraviny a jak se tato skupina dělí dál. Určitě si vypracujeme poznámky, které si děti odnesou domů.
• S kuchařskou čepicí na hlavě zvládneme přípravu pomazánky, ovocného špízu a toustíků. Co si vytvoříme, také sníme. 
• Nachystáme stoly a vyzkoušíme si, jaké to je nosit věci na tácu, dolévat pití a nosit další a další dobroty. Poznáme jaké to je vše zase zpět sklidit, aby stůl by opět čistý.
• Poklidíme věci kolem nás a na závěr si shrneme to, co jsme se za dopoledne naučili.

Na děti čeká řada pohybových her a modelačních situací. Nikdo se nestihne nudit! :-) Děti s sebou budou potřebovat pohodlné oblečení dovnitř, zástěrku a přezutí! BEZ SVAČINY!

PROSÍME O OZNÁMENÍ POTRAVINOVÝCH ALERGIÍ PŘEDEM, AŤ VYBEREME VHODNÉ POTRAVINY!!

Rezervace prosíme na info@rcbabocka.cz nebo formou sms na tel.: 777 945 049. Pozor na padání mailů do spamu!! Do rezervace uvádějte: jméno dítěte, věk a telefon na Vás. Rezervaci potvrdíme přes sms. Platba na místě v den konání akce.

Těšíme se na Vás!
Lucka, Katka a Renata