Akce pro děti

JAK TO CHODÍ V DIVADLE
herci, technici, šatnářka, režisér aneb každý najde své místo
sobota 8. února od 9.30 do 12.30 hod, 350 Kč
pro děti od cca 3 do 7 let
(zadaptované, po dohodě mladší z naší Školičky)
Lucka Zajíčková, Katka Střelková, Hanka Majerová

Další sobotní dopoledne věnujeme probádání divadelního prostředí. Před oponou i za ní. Jaká práce se skrývá za krásným divadelním představením třeba Červené Karkulky? Kolik lidí je potřeba a co všechno musí zvládnout, aby divák byl potěšen! A víte co? My to společně vyzkoušíme! A celý výsledek našeho snažení pak předvedeme rodičům!!!!

• Pochopíme co je hlediště a co je jeviště. Stoupneme si na obě strany, společnými silami oboje postavíme.
• Zjistíme, proč je v divadle tolik lidí: zvukaři, osvětlovači, technici, dirigent, režisér atd. ale! – také velmi důležitá šatnářka. :-)
• Secvičíme krátké představení pro rodiče na téma Červená Karkulka na motivy operetky od p. Svěráka (prosíme, pusťte dětem na videu z internetu)
• Budeme vyrábět kulisy, oponu, program a jednoduché kostýmy a další.

Na děti čeká řada pohybových her a modelačních situací. Nikdo se nestihne nudit! :-) Děti s sebou budou potřebovat pohodlné oblečení dovnitř, svačinu s pitím a přezutí! Kostýmy Červené Karkulky, vlka, myslivce, lesních zvířátek a babičky jsou vítány! Prosíme o nahlášení, pokud děti budou mít převlečení.

Rezervace prosíme na info@rcbabocka.cz nebo formou sms na tel.: 777 945 049. Pozor na padání mailů do spamu!! Do rezervace uvádějte: jméno dítěte, věk a telefon na Vás. Rezervaci potvrdíme přes sms. Platba na místě v den konání akce.
Těšíme se na Vás!
Lucka, Katka a Hanka