Pobyt pro rodiny s dětmi od cca 3 do 8 let

HALLOWEENSKÝ POBYT S BABOČKOU
termín středa 28. října – neděle 1. listopadu 2015
program pro rodiny s dětmi cca 3 do 8 let

Pojeďte s námi strávit podzimní prázdniny do Jizerských hor! Podzim je na horách přímo nádherný a nám se nabízí spojit podzimní čarování s halloweenským programem! Tento pobyt bude zaměřen více na tvořivou a edukační činnost. Budeme mít kratší dny, takže aktivity budou probíhat půl na půl venku a uvnitř. Chystáme se čarovat s barvami, poznávat přírodu kolem nás, vydlabeme si dýně, půjdeme s vlastnoručně vyrobenými lampiony na bojovku a pobyt zakončíme společným rejem strašidláckých masek! :-) Výtvarné činnosti budou rozdílně podle věku dětí a jejich možností. Jeden večer jistě vyšetříme na scrapbooking pro dospělé, když Vás to v létě bavilo. :-)

Prostředí důvěrně známe z předchozích pobytů. Okolí je plné lesů a luk, k dispozici máme například dětské lanové centrum, menší hřiště u pensionu a velké hřiště zhruba 3 min chůze. Z okolí láká k návštěvě rozhledna a pramen řeky Nisy. Nebo pak jen obyčejné zkoumání života v trávě. :-) V případě špatného počasí využijeme k pohybu tělocvičnu v místní škole.

Pension Maják (www.pension-majak.cz) nabízí útulné, čisté pokoje se sociálním zařízením. Jídelní lístek bude sestaven na míru naší skupině po dohodě s Vámi (alergie a přání). I zde máme perfektní zkušenosti z minulých pobytů!

Příjezd na pobyt je ve středu 28. října mezi 10 a 12 hod. Začínáme stravování obědem. V 15 hod bude začínat první program. Končit budeme v neděli 1. listopadu v 10 hod. Program probíhá 2-3x denně (cca 6 hodin denně, dohoda na místě). Programu se můžete a nemusíte účastnit. Záleží na Vás. Něco zvládnou děti sami s Vaším doprovodem a jindy si budeme hrát všichni společně.

Maminkám, které pojedou sami s dětmi, budeme plně k dispozici v případě nutnosti. Společně to zvládneme a užijeme si!

Rezervace na akci je nezbytně nutná pouze v písemné podobě na babočkovém e-mailu info@rcbabocka.cz a to do neděle 4. října 2015. Platba nevratné zálohy dle ceníku do pondělí 5. října 2015. Další platby se řídí ceníkem.

Moc se na Vás těšíme!!
Renata Kratochvílová a Katka Střelková :-)